Piątek, 26 Kwietnia 2019

Kultura koziolek.pl

A recipe for Leonard Cohen (2019-04-01)

Teatralny początek kwietnia w Centrum to propozycja dla miłośników muzyki Leonarda Cohena. Spektakl muzyczny w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego opowiada o miejscu odosobnienia barda i tajemniczych gościach, którzy przybywają tam, by się z nim zobaczyć.

"A recipe for Leonard Cohen" odnosi się do życia artysty, jakie przez kilka lat wiódł w odosobnieniu, na zachód od Los Angeles. W 1994 roku Leonard Cohen opuścił show business i cywilizację, żeby zaszyć się w klasztorze Zen na górze Mount Baldy w Kalifornii. To właśnie tam artysta odnajduje ciszę i spokój. Jednak po 5 latach porzuca życie w klasztorze. Dla Kobiety. Podczas tej muzycznej opowieści usłyszymy utwory Cohena w nowych, odkrywczych aranżacjach. Wykonywane na żywo pozwolą na zanurzenie się w niezwykłej metaforyce artysty i odkryją nieoczywisty humor kanadyjskiego barda. 

Bilety dostępne w kasie Centrum Kultury oraz online

Scena InVitro: A recipe for Leonard Cohen
5, 6 kwietnia, godz. 19:00 
Sala Widowiskowa
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Polska sztuczna inteligencja pomoże alkoholikom       USA: Autostrada w ogniu. Potężny wypadek w Kolorado       Beata Mazurek też może zostać blondynką       Rosyjska armia ćwiczyła niszczenie okrętów na Morzu Czarnym       Ponad 2 miliony turystów w Toruniu       Trump: Nie zapłaciliśmy Korei za Warmbiera. Zmyślił cytat?       Czy żyrafom grozi wygnięcie?       Do kryminału za cofanie licznika. Duda podpisał ustawę       Biskup w czasie mszy cytował antysemicką fałszywkę       "Guardian": Węgry głodzą uchodźców bez prawa do azylu       Goldman Sachs: Brexit uderza w inwestycje       Urzędnicy kancelarii Komorowskiego z zarzutami       Wampir z Zagłębia. Historia zbrodni       Brexitu nie będzie, a rząd i tak spyta Szkotów o niepodległość?       LEGO stworzyło klocki dla niewidzących dzieci       Zobacz, jak żyje amazońskie plemię Huaorani       Rosja: Mamy mniej rakiet z głowicami atomowymi niż możemy       Korea Płn.: Generał zapłacił za porażkę szczytu Kim-Trump?       Transseksualistka w parlamencie. "Spalić ją żywcem"       Dlaczego nowe stowarzyszenie wzbudziło emocje w PO