Dzień Dziecka w OUTLET LUBLIN

Data dodania: 30 maj 2022
Dzień Dziecka w OUTLET LUBLIN

10.000 drewnianych klocków Linden, dmuchany zamek, basen z piłeczkami, pokaz wielkich baniek oraz niezwykła Motylarnia!

Czas na Dzień Dziecka
OUTLET LUBLIN serdecznie zaprasza małe, nieco większe oraz wieczne dzieci 😉 na dwa dni fantastycznej zabawy pełnej niezwykłych atrakcji! W najbliższą środę 1 czerwca oraz w sobotę 4 czerwca centrum handlowe OUTLET LUBLIN zmieni się w wielki plac zabaw.

Zaplanowane atrakcje:

1 czerwca środa – 15:00-20:00
SKOCZ DO ZAMKU – najmłodsze dzieci OUTLET LUBLIN zaprasza do zabawy w basenach z piłeczkami i buszowania po dmuchanym zamku. Będzie można obejrzeć pokaz dużych baniek mydlanych, zamówić ulubione zwierzątko z balonów albo pomalować buźkę na ulubione kolory. Albo zrobić wszystkie te rzeczy – W KOŃCU TO DZIEŃ DZIECKA!

4 czerwca sobota – 11:00-20:00
ZŁAP MOTYLA – odkryj w sobie lepidopterologa, czyli naukowca zajmującego się badaniem motyli. OUTLET LUBLIN zaprasza do Motylarni, gdzie na wiosennej łące zamieszkały setki kolorowych motyli. Motylarnia to tunel aerodynamiczny z latającymi motylami. Wejdź do ich świata i… złap motyla 🙂

ZOSTAŃ ARCHITEKTEM – Na placu zabaw z 10.000 drewnianych klocków każdy zmieni się w utalentowanego architekta! OUTLET LUBLIN zapewnia przestrzeń do budowania z odpowiednio przygotowanymi blatami i instrukcjami. Dla niepewnych swoich umiejętności budowniczych przygotowano pomoc animatorów. Autorzy najpiękniejszych budowli otrzymają atrakcyjne nagrody!
Kocki Linden to jedyne w Polsce drewniane klocki z europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa oraz pozytywną rekomendacją Instytutu Matki i Dziecka

OUTLET LUBLIN Zaprasza:
Środa 1 czerwca godz. 15:00-20:00
Sobota 4 czerwca godz. 11:00-20:00

OUTLET LUBLIN UL. MEŁGIEWSKA 16D, 20-234 LUBLIN

designed by net-line.pl