Kultura koziolek.pl

Dzień Kreatywności (UMCS, 31.05.2019) (2019-05-13)

„Dzień kreatywności” to kolejna edycja akcji zainicjowanej i organizowanej przez studentów Kreatywności społecznej na WFiS UMCS w ramach Koła Naukowego „KreaTyVni”.

Wydarzenie kierujemy nie tylko do studentów UMCS-u, ale przede wszystkim do młodzieży szkolnej, która chciałaby wyrwać się z nudnego, monotonnego świata i przenieść się na chwilę do „Krainy Kreatywności”.

Celem akcji jest otwarte spotkanie ze studentami Kreatywności społecznej UMCS. Podczas spotkania każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić, jak bardzo jest pomysłowy i w którym obszarze kreatywności radzi sobie najlepiej. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

W programie znajdują się m.in. takie atrakcje jak: warsztaty, kreatywne gry i zabawy, test kreatywności oraz dodatkowe atrakcje. Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku i na stronie UMCS:

Całe wydarzenie odbędzie się 31 maja b.r. na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS, pl. Marii Curie Skłodowskiej 4, 20-031 Lublin, w godzinach: 10:00-14:00. O szczegółach będziemy informować w późniejszym terminie, zapraszamy do odwiedzania strony wydarzenia!

FB: https://www.facebook.com/events/635134407002960/

UMCS: https://www.umcs.pl/pl/dzien-kreatywnosci.chtm
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Brytyjski tankowiec zderzył się z irańskim kutrem?       Kiedy niejawny proces ma sens       Amerykańskie wojsko poleci do Arabii Saudyjskiej       Operacja "Walkiria": Jak Niemcy chcieli obalić Hitlera       Sondaż: Co czwarty Polak uważa Polskę za kraj Wschodu       Jak lądowanie na Księżycu zmieniło świat       Księżyc jak Symfonia "Niedokończona" Schuberta       Dlaczego nie wracamy na Księżyc?       Tych wyborów nie wygrają partie       Czy lądowanie na Księżycu faktycznie zostało sfingowane?       Czy Polacy to Niemcy wschodu, czy Rosjanie zachodu?       Łuczewski: Wspólny wróg pozwala nam się jednoczyć       Zaremba: Platforma kopiuje PiS       Artur Rojek: Zbierałem mech w Szwecji       Neymar. Krzykliwy, głośny, pretensjonalny       Marcia Gay Harden: Zagrałam u Clinta i zostaliśmy przyjaciółmi       The Beatles. Czterej konkurenci Jezusa       Algieria mistrzem Afryki, zadecydował kuriozalny gol       Król Maroka: Koniec z polityką w meczetach       PKO Ekstraklasa: Lechia zatrzymana w Łodzi