Kultura koziolek.pl

Dzień Kreatywności (UMCS, 31.05.2019) (2019-05-13)

„Dzień kreatywności” to kolejna edycja akcji zainicjowanej i organizowanej przez studentów Kreatywności społecznej na WFiS UMCS w ramach Koła Naukowego „KreaTyVni”.

Wydarzenie kierujemy nie tylko do studentów UMCS-u, ale przede wszystkim do młodzieży szkolnej, która chciałaby wyrwać się z nudnego, monotonnego świata i przenieść się na chwilę do „Krainy Kreatywności”.

Celem akcji jest otwarte spotkanie ze studentami Kreatywności społecznej UMCS. Podczas spotkania każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić, jak bardzo jest pomysłowy i w którym obszarze kreatywności radzi sobie najlepiej. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

W programie znajdują się m.in. takie atrakcje jak: warsztaty, kreatywne gry i zabawy, test kreatywności oraz dodatkowe atrakcje. Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku i na stronie UMCS:

Całe wydarzenie odbędzie się 31 maja b.r. na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS, pl. Marii Curie Skłodowskiej 4, 20-031 Lublin, w godzinach: 10:00-14:00. O szczegółach będziemy informować w późniejszym terminie, zapraszamy do odwiedzania strony wydarzenia!

FB: https://www.facebook.com/events/635134407002960/

UMCS: https://www.umcs.pl/pl/dzien-kreatywnosci.chtm
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Trybunał: Rosja musi uwolnić marynarzy z Ukrainy. Natychmiast       Ambasador USA wzywa Pekin do dialogu z Dalajlamą       Placówka dyplomatyczna Tajwanu w USA zmienia nazwę       Afryka: Sukcesy dżihadystów w rejonie Sahelu       Agent ubezpieczeniowy oszukał firmę na 1,3 mln zł       Drzyzga: Najważniejsze są kwalifikacje olimpijskie       Rosjanin szmuglował instrukcje do F-16. Tłumaczenie zwala z nóg       Wojna domowa po angielsku       Wtyczka zablokuje irytujące zdjęcia bobasów na Facebooku       Wypadek awionetki pod Poznaniem       Trzęsienie ziemi kilka godzin przed lądowaniem Trumpa       Starcie w więzieniu. Nie żyje 29 osadzonych       SpaceX umieścił 60 satelitów na orbicie. Nowa era internetu?       Nielegalni imigranci w naczepie ciężarówki       Kolejka na Mount Everest. Kolejne ofiary       Iran może zatopić amerykańskie okręty wojenne "tajną bronią"       Sędzie blokuje fundusz na budowę muru Trumpa       Oszczędne monitory z odpadów przyszłością elektroniki       Pozwano surowe prawo aborcyjne w Alabamie       Trump rozważa ułaskawienie żołnierzy