Gala FEN 28 przesunięta na inny termin

Data dodania: 09 marzec 2020
Gala FEN 28 przesunięta na inny termin

Gala FEN 28 w Lublinie odbędzie się w innym terminie oraz formacie, który dotychczas planowano. Wkrótce federacja poda więcej informacji na ten temat.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na galę FEN 28, otrzymają zwrot poniesionych kosztów. Zwrot pieniędzy realizowany jest przez naszego partnera sprzedażowego, firmę Eventim.pl. Pod adresem http://fen-mma.com/gala-fen-28-przesunieta-na-inny-termin/ znajdziecie instrukcję, jak w poprawny sposób zwrócić wejściówki.

 

Dwie walki mistrzowskie, wielki rewanż, pierwsza bój o tytuł w kategorii ciężkiej oraz eliminator do pasa w dywizji półciężkiej – to wszystko czeka na kibiców MMA 28 marca podczas gali FEN 28 w Lublinie.

Wielki rewanż o dwa pasy mistrzowskie, pierwsza bój o tytuł w kategorii ciężkiej oraz eliminator do pasa w dywizji półciężkiej – to wszystko czeka na kibiców MMA podczas gali FEN 28 w Lublinie.Daniel Rutkowski  Adrianem Zielińskim spotkają się w walce rewanżowej i powalczą o dwa tytuły championa – FEN MMA i BABILON MMA – w kategorii piórkowej. W Hali Globus dojdzie do historycznej walki, w której poznamy pierwszego mistrza FEN w kategorii ciężkiej: Szymon Bajor zmierzy się z Ednaldo Oliveirą.

Krok przed walką o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej jest  Rafał Kijańczuk. „Kijana” wrócił w październiku 2019 roku na mistrzowską ścieżkę i w Lublinie zmierzy się z doświadczonym Marcinem Wójcikiem.
Jednym z bohaterów FEN 28 będzie również ulubieniec publiczności,  Szymon Dusza, który jest coraz bliżej pasa kat. półśredniej.

W Lublinie nie zabraknie również płci pięknej. Jedna z pionierek polskiego MMA i była zawodniczka UFC  Izabela Badurek zmierzy się Izabelą Walczak.

Oprócz nich, w klatce FEN zaprezentują się także m.in.: Marcin SianosAdam PałaszMarcin NaruszczkaPiotr WawrzyniakDominik Zadora, Łukasz Charzewski czy też Arbi Nashkhoev.

designed by net-line.pl