Food trucki w Ludwinie – smaczne pożegnanie lata

Data dodania: 28 sierpień 2021
Food trucki w Ludwinie – smaczne pożegnanie lata

Food trucki w Ludwinie – smaczne pożegnanie lata.

3, 4 i 5 września 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Ludwinie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie teren przy Gminnej Bibliotece Publicznej.

 

Food trucki przyjadą do Ludwina by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 3-5 września. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Ludwina ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu są Gminna Biblioteka Publiczna w Ludwinie i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy budynku Biblioteki, Ludwin 52. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

 

designed by net-line.pl