Piątek, 26 Kwietnia 2019

Kultura koziolek.pl

Forum Reshape w Lublinie (2019-03-22)

W dniach 1 i 2 kwietnia 2019 roku w Centrum Kultury w Lublinie odbędzie się RESHAPE FORUM, międzynarodowe spotkanie twórców, aktywistów i badaczy kultury i sztuki. 

Wydarzenie zgromadzi około 150 osób - praktyków i teoretyków, z ponad 30 krajów, którzy dyskutować będą nad pożądanymi kierunkami zmian praktyki działania we współczesnym obiegu kultury i sztuki. 

Debaty, warsztaty i prezentacje stanowić będą wprowadzenie do dwuletniego procesu, w którym przedstawiciele partnerów projektu Reshape i uczestnicy wybrani w otwartym naborze, wypracowywać będą wspólnie rekomendacje w pięciu kluczowym obszarach tematycznych: „Sztuka i obywatelstwo”, „Sprawiedliwe zarządzanie”, „Wartość sztuki w społeczeństwie”, „Solidarne finansowanie”, „Trans- i postnarodowe praktyki artystyczne”.

Forum będzie otwarte dla publiczności, a udział w nim będzie darmowy. Aby wziąć udział w forum, wystarczy zarejestrować się na tej stronie.
UWAGA: Wydarzenie w całości odbywa się w języku angielskim, bez tłumaczenia na język polski.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Polska sztuczna inteligencja pomoże alkoholikom       USA: Autostrada w ogniu. Potężny wypadek w Kolorado       Beata Mazurek też może zostać blondynką       Rosyjska armia ćwiczyła niszczenie okrętów na Morzu Czarnym       Ponad 2 miliony turystów w Toruniu       Trump: Nie zapłaciliśmy Korei za Warmbiera. Zmyślił cytat?       Czy żyrafom grozi wygnięcie?       Do kryminału za cofanie licznika. Duda podpisał ustawę       Biskup w czasie mszy cytował antysemicką fałszywkę       "Guardian": Węgry głodzą uchodźców bez prawa do azylu       Goldman Sachs: Brexit uderza w inwestycje       Urzędnicy kancelarii Komorowskiego z zarzutami       Wampir z Zagłębia. Historia zbrodni       Brexitu nie będzie, a rząd i tak spyta Szkotów o niepodległość?       LEGO stworzyło klocki dla niewidzących dzieci       Zobacz, jak żyje amazońskie plemię Huaorani       Rosja: Mamy mniej rakiet z głowicami atomowymi niż możemy       Korea Płn.: Generał zapłacił za porażkę szczytu Kim-Trump?       Transseksualistka w parlamencie. "Spalić ją żywcem"       Dlaczego nowe stowarzyszenie wzbudziło emocje w PO