III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Data dodania: 11 Grudzień 2019
III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Zapraszamy na III Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych

To będzie nie lada gratka dla miłośników czworonogów! W weekend 14 i 15 grudnia 2019 w Targach Lublin odbędzie się III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. W ciągu dwóch dni wydarzenia w halach targowych zaprezentuje się ponad 3 000 psów należących do 230 ras ze wszystkich 10 grup FCI. Zgłoszone czworonogi przyjadą do Lublina z 22 krajów. Ich zmagania oceniać będzie 17 sędziów, w tym 9 sędziów zagranicznych.

Na Wystawie zobaczymy m.in.: owczarki i psy pasterskie, pinczery, sznaucery i molosy, teriery, jamniki, szpice i psy pierwotne, psy gończe, wyżły, retrievery, spaniele, charty, psy dowodne,
oraz do towarzystwa.

Nie zabraknie ras nieuznanych przez FCI, takich jak: biewer yorkshire terrier, akbasz, buldog amerykański, catahoula leopard dog, toy fox terrier, moskiewski stróżujący, lankashire heeler, tamaskan dog, owczarek wschodnioeuropejski.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie to również niepowtarzalna okazja obejrzenia wielu ras bardzo rzadko spotykanych w Polsce, takich jak: pinczer austriacki, irlandzki spaniel dowodny, bedlington terier, nagi pies peruwiański, azawakh, field spaniel, tai ridgeback, hokkaido, spaniel pikardyjski i bretoński, cirneco del etna, pies faraona, curly coated retriever czy border terier.

Oprócz wystawy na zwiedzających czekają pokazy szkolenia i tresury psów, a także liczne stoiska
z karmą i akcesoriami dla czworonogów.  Odbędzie się  również pierwszy i  jedyny w Polsce pokaz wypasu owiec walliserskich, to oryginalnej urody owce o nieprawdopodobnie ciemnym kolorze skóry i wyjątkowo bujnej sierści.

 

Organizatorem wystawy jest Związek Kynologiczny Oddział w Lublinie.

 

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie

14-15 grudnia 2019, godz. 10:00 – 17:00

Targi Lublin, ul. Dworcowa 11

 

Ceny biletów:

Bilet normalny 1-dniowy – 15 zł

Bilet normalny 2-dniowy* – 25  zł

 

Bilet ulgowy 1-dniowy – 10 zł

Bilet ulgowy 2-dniowy*– 15 zł

*Bilet 2-dniowy upoważnia do wejścia w sobotę i w niedzielę.

 

Parking na terenie zewnętrznym – 20 zł

Parking na terenie wewnętrznym Targów Lublin – 30 zł

Bilety online do nabycia na: http://bit.ly/2XmCBfy

designed by net-line.pl