Czwartek, 13 Grudnia 2018
Temperatura: -2°C
Ciśnienie: 1023hPa
Wiatr: 14km/h N
Balonowe show w Lublinie!


Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny,
czyli FUNNY BALLS SHOW

6.12.2018 (czw) 18:30 Lublin – Lubelski Park Naukowo TechnologicznyRodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne,
w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów
w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!


Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!
6.12.2018 (czw) 18:30 Lublin – Lubelski Park Naukowo Technologiczny

__________________________________________________

KONKURS


Do wygrania podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy polubić naszą stronę oraz udostępnić post informujący o wydarzeniu na Facebooku, a potem wypełnić formularz znajdujący się poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 29.11.2018
__________________________________________

ROZWIĄZANIE:

Podwójne zaproszenie otrzymuje:
Agnieszka Jerzak

Balonowe show w Lublinie!

CAPTCHA Image

Akceptuję regulamin konkursów

   Tragedia ludzi i totalitarny system       Kto chce kupić pingwinią wyspę?       Odznaka Kuchcińskiego dzieli Sejm - oto jej projekt       Ranking szpitali: Najlepsi stawiają na jakość       Supergrupa lidera Tool pierwszy raz w Polsce       Żelazna szóstka na Engelberg       Karczewski: Odwołanie Biereckiego? Nie podzielam       Kijów: Cerkiew otrzyma autokefalię 15 grudnia       Trwa wielka obława w Strasburgu       Nieskończenie Niepodległa: Historia a polityka       Książę Karol w Cork: 6 tys. euro na czyszczenie klamek       Kolejny protest: Nauczyciele od poniedziałku na L4        Szczyt UE próbuje pomóc May       Wojny burskie: Burski Dawid kontra angielski Goliat       Za co stracono żydowskiego lekarza       Stulecie rosyjskich wojen hybrydowych       Ulysses Grant: Wielki wódz, słaby prezydent. Część II       Sterroryzowani turyści. Miasto przeniesie tysiące gołębi       Polak nie obejmie prestiżowego stanowiska w UE?       May: Chciałabym być liderem w 2022 r., ale partia nie chce