THE BEST OF PIOTR RUBIK - 30 czerwca CHEŁM
THE BEST OF PIOTR RUBIK

Już 30 czerwca zapraszamy na największe widowisko estradowe 2019 roku. Dolina Kumowa w Chełmie zabrzmi największymi przebojami Piotra Rubika. 60 wykonawców, w tym soliści, chór oraz orkiestra symfoniczna pod batutą znakomitego polskiego kompozytora i dyrygenta zaprezentuje najpiękniejsze utwory ze wszystkich Oratoriów t/j Golgota Świętokrzyska, Psałterz Wrześniowy, Tu Es Petrus, Santa Subito. Przeboje m.in. „Niech mówią, że to nie jest miłość”, „Psalm dla Ciebie”, „To cała prawda”, „Nie wstydź się mówić, że kochasz”, na stałe wpisały się w polski kanon muzyczny.Koncert będzie niezwykle spektakularnym wydarzeniem a jego wspaniała atmosfera pozostanie na długo w pamięci widzów.Serdecznie zapraszamy.
AMFITEATR KUMOWA DOLINA CHEŁM

30 CZERWCA 2019r. godz. 19.00


Bilety w cenie od 60 zł do 130 zł.

Sprzedaż biletów:

CHEŁMSKI DOM KULTURY TEL. 82 563 02 65

www.kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe u organizatorów

__________________________________________________________

KONKURS


Do wygrania podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy polubić naszą stronę oraz udostępnić post informujący o wydarzeniu na Facebooku, a potem wypełnić formularz znajdujący się poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 20.06.2019


ROZWIĄZANIE:

Podwójne zaproszenia otrzymują:
Magdalena Bil
Mirosława Chmielewska
Agnieszka Książkiewicz-Cwyl
Przemek Antoszek

THE BEST OF PIOTR RUBIK - 30 czerwca CHEŁM

CAPTCHA Image

Akceptuję regulamin konkursów

   Liderka strajku niepełnosprawnych startuje do Sejmu z list KO       Tych wyborów nie wygrają partie       TUI chce się rozwijać w Modlinie       Irańska Straż Rewolucyjna zajęła brytyjski tankowiec       Wniosek o ukaranie Kuchcińskiego. "Naruszył powagę Sejmu"       PKO Ekstraklasa: pewne zwycięstwo Jagiellonii na rozpoczęcie rozgrywek       Dziesiątki martwych grindwali na islandzkiej plaży       Google i Facebook wiedzą, jakie strony dla dorosłych odwiedzasz       Masowa śmierć pszczół w Rosji       Dziesięciolatka zdobyła siedmiotysięcznik       Gowin: Opozycja się ogarnęła       Na pohybel czarnym i czerwonym       Bez mediów politycy są bezkarni       Kobiety, transkobiety i ciskobiety       Oramus: Heroizm górny i dolny       Co zrobił z Białorusią Łukaszenko?       Gruziński zryw, rosyjski sukces       Czy lądowanie na Księżycu faktycznie zostało sfingowane?       Niczego nie udawać       Realizm przygniótł króla