Komedia romantyczna w teatrze – Przychodzi baba do lekarza

Data dodania: 21 Luty 2020
Komedia romantyczna w teatrze – Przychodzi baba do lekarza

Powołując się na decyzję Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych widzów,  przekładamy jutrzejszy spektakl „Przychodzi baba do lekarza” na 12 września 2020r. godz.16:00.

Wszystkie bilety zachowują ważność.

Agencja Koncertowa TOMMA zaprasza na spektakl

„Przychodzi baba do lekarza”

CENTRUM KONGRESOWE UP

LUBLIN UL. AKADEMICKA 15­

12 września 2020    GODZ. 19:30
BILETY W CENIE: od 75,- do 90,- PLN

BILETY W INTERNECIE: kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl

SPRZEDAŻ I REZERWACJE GRUPOWE TEL. 887 410 411, E-MAIL: INFO.TOMMA@GMAIL.COM

ORGANIZACJA SPEKTAKLI  TEL. 603 410 411

Przychodzi baba do lekarza to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie. Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór.

Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, to sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent… Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo, bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show.

Przez ponad 1.5 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków. To trzeba zobaczyć!

Obsada wymienna:

Doktor – Adam Adamonis / Łukasz Konopka           Kleo – Aleksandra Nieśpielak

Kasia – Dorota Szperlak             Gena – Ewa Florczak / Grażyna Zielińska

Pacjent – Wojciech Czerwiński / Krzysztof Wieszczek

designed by net-line.pl