Czwartek, 15 Listopada 2018
Temperatura: 7°C
Ciśnienie: 1028hPa
Wiatr: 0.0km/h S
Koncert SYMPHONICA 2


Symphonica 2 Rock of Poland w Filharmonii LubelskiejPo sukcesie produkcji muzycznej pt. Symphonica, Filharmonia Futura przygotowała drugą część projektu. Tym razem na program koncertu złożą się wyłącznie polskie, kultowe utwory lat 80’. Lata 80’ to czas rozkwitu muzyki rockowej, punkowej i metalowej. Warto więc przypomnieć najważniejsze produkcje tamtych lat. Dla jednych będzie to sentymentalny powrót do lat młodości, dla innych spotkanie z polską twórczością – mówi Mikołaj Blajda.

Utwory w wykonaniu Małgorzaty Ostrowskiej (ex Lombard), Damiana Ukeje, Łukasza Łyczkowskiego oraz i Sylwii Lorens z towarzyszeniem bandu i orkiestry Filharmonii Futura. Wizualizacje wprowadzające w klimat tamtych lat. Niesamowity powrót do czasów PRL poprzez mocną, alternatywną i niepokorną polską muzykę.Występują: Małgorzata Ostrowska, Łukasz Łyczkowski, Sylwia Lorens, Damian Ukeje oraz Orkiestra Filharmonii Futura.

Scenariusz, reżyseria, aranżacje: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens

Symphonica 2 Made in Poland19.11.2018 r., godz. 19.30

Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie

Marii Skłodowskiej-Curie 5, 20-029 Lublin

bilety do nabycia w sieci salonów muzycznych RIFF i na https://www.kupbilecik.pl/impreza-29795-symphonica.2.rock.of.poland.lublin.html

_____________________________________


KONKURS


Do wygrania podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy polubić naszą stronę oraz udostępnić post informujący o wydarzeniu na Facebooku, a potem wypełnić formularz znajdujący się poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 15.11.2018
Koncert SYMPHONICA 2

CAPTCHA Image

Akceptuję regulamin konkursów