Niedziela, 18 Listopada 2018
Temperatura: -1°C
Ciśnienie: 1027hPa
Wiatr: 4.0km/h S

Kultura koziolek.pl

Koncerty i warsztaty na Moście Kultury (2018-08-23)

Startujemy 24 sierpnia o godz. 16 warsztatami szachowymi. W piątek wieczorem, o godz. 20, odbędzie się koncert Lublin Street Band. Orkiestra zarażająca pozytywną dawką jazzowo-funkowej energii zaprezentuje autorskie kompozycje i znane utwory z filmów gangsterskich.

W sobotę zorganizowane zostaną kolejne zajęcia: plastyczne (godz. 11), fotograficzne (12) i kulinarne (12.30). O godz. 20 wystąpi z kolei formacja Standard Brass Band, którego repertuar obejmuje przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, znane tematy filmowe oraz standardy muzyki jazzowej.

O godz. 12 w niedzielę odbędą się warsztaty składania lampy Kropla oraz warsztaty fotograficzne. Na godz. 19 zaplanowano wyjątkowy koncert z okazji 75-lecia urodzin Tadeusza Nalepy w wykonaniu zespołu J.J. Band. Podczas koncertu zespół zaprezentuje wyjątkowe aranżacje utworów pochodzących z wczesnego okresu działalności Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout. Tego dnia odbędą się jeszcze warsztaty fotografii koncertowej (19.30) i potańcówka (20.30).

A w tym tygodniu w czwartek o godz. 17 i 20 będą miały jeszcze zajęcia radiowe i taneczne. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Program:

24 sierpnia:
- godz. 16 - warsztaty szachowe
- godz. 20 - koncert Lublin Street Band

25 sierpnia:
- godz. 11 - warsztaty plastyczne
- godz. 12 - warsztaty fotografii
- godz. 12.30 - warsztaty kulinarne
- godz. 20 - koncert Standard Brass Band

26 sierpnia:
- godz. 12 - warsztaty składania lampy
- godz. 12 - warsztaty fotografii
- godz. 19 - koncert J.J. Band
- godz. 19.30 - warsztaty fotografii
- godz. 20.30 - Salsoteka

30 sierpnia:
- godz. 17 - warsztaty radiowe
- godz. 20 - warsztaty taneczne

 

Zdjęcie: M.Rukasz
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   May: Najbliższy tydzień przełomowy dla przyszłości kraju       Zwyrodnienie plamki żółtej: czy można je wyleczyć?              Czy należy upubliczniać nagrania rozmów z urzędnikami?       Glapiński i Sokal też powinni odejść       Corbyn: Drugie referendum ws. brexitu? A jakie pytanie?       Premier Szkocji przeciw umowie Theresy May ws. brexitu        Szef MSZ Turcji: USA popełniają wielki błąd       Sondaż: Tylko co czwarty Francuz zadowolony z Macrona       Tajemniczy pożar u reżysera, który oddał order prezydentowi       Portugalia-Polska: Biało-czerwoni bez Lewandowskiego       Były prezydent Ukrainy trafił do szpitala w Moskwie       Nie wiedziała, że przestała być Australijką. Deportacja?       Izrael: Kryzys rządu zaczął się od próby inwigilacji Hamasu?       Sawicki: Ile firm jest strzyżonych przez PiS?       Poseł PiS: Czarnecki gra z władzą, a opozycja tańczy       USA "zbliżają się" do Morza Południowochińskiego       Sondaż: Partia Pracy wyprzedziła Partię Konserwatywną       Związki zawodowe nie zablokują monitoringu       "Koalicja z PiS? Kierowałem się interesem Dolnego Śląska"