Sobota, 16 Lutego 2019
Temperatura: 3°C
Ciśnienie: 1028hPa
Wiatr: 0.0km/h W

Kultura koziolek.pl

Koncerty i warsztaty na Moście Kultury (2018-08-23)

Startujemy 24 sierpnia o godz. 16 warsztatami szachowymi. W piątek wieczorem, o godz. 20, odbędzie się koncert Lublin Street Band. Orkiestra zarażająca pozytywną dawką jazzowo-funkowej energii zaprezentuje autorskie kompozycje i znane utwory z filmów gangsterskich.

W sobotę zorganizowane zostaną kolejne zajęcia: plastyczne (godz. 11), fotograficzne (12) i kulinarne (12.30). O godz. 20 wystąpi z kolei formacja Standard Brass Band, którego repertuar obejmuje przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, znane tematy filmowe oraz standardy muzyki jazzowej.

O godz. 12 w niedzielę odbędą się warsztaty składania lampy Kropla oraz warsztaty fotograficzne. Na godz. 19 zaplanowano wyjątkowy koncert z okazji 75-lecia urodzin Tadeusza Nalepy w wykonaniu zespołu J.J. Band. Podczas koncertu zespół zaprezentuje wyjątkowe aranżacje utworów pochodzących z wczesnego okresu działalności Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout. Tego dnia odbędą się jeszcze warsztaty fotografii koncertowej (19.30) i potańcówka (20.30).

A w tym tygodniu w czwartek o godz. 17 i 20 będą miały jeszcze zajęcia radiowe i taneczne. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Program:

24 sierpnia:
- godz. 16 - warsztaty szachowe
- godz. 20 - koncert Lublin Street Band

25 sierpnia:
- godz. 11 - warsztaty plastyczne
- godz. 12 - warsztaty fotografii
- godz. 12.30 - warsztaty kulinarne
- godz. 20 - koncert Standard Brass Band

26 sierpnia:
- godz. 12 - warsztaty składania lampy
- godz. 12 - warsztaty fotografii
- godz. 19 - koncert J.J. Band
- godz. 19.30 - warsztaty fotografii
- godz. 20.30 - Salsoteka

30 sierpnia:
- godz. 17 - warsztaty radiowe
- godz. 20 - warsztaty taneczne

 

Zdjęcie: M.Rukasz
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Brexit: Mozzarella "made in Britain" coraz popularniejsza       Merkel uważa protesty dzieci za element wojny hybrydowej?       Jak dobrać nazwę firmy, marki czy bloga       Nie żyje aktor, który wcielił się w Hitlera w "Upadku"       Ferguson znów usiądzie na ławce Manchesteru United       Ostatnie pożegnanie Jana Olszewskiego       Szewach Weiss: Copyright na Zagładę mają Niemcy              Sędzia: Słowa, słowa, słowa, czyli minister może mniej       Sędzia: nowa KRS pod ramię z posłanką Pawłowicz       "Zawierucha w Hollywood"       Obława na kierowcę po nocnym pościgu w Zielonej Górze       Sondaż: Kto chce budowy wieżowca spółki Srebrna       Kancelaria Dubois wysłała wezwanie do TVP       Jan Olszewski - dobry i sprawiedliwy prawnik       Kontrowersje wokół nominacji sędziego z KRS       Tragedia w Gdyni. Trzech mężczyzn zginęło w wypadku       Liderzy PSL i Wiosny z dodatnim bilansem w sondażu zaufania       Kornel Morawiecki: Jan Olszewski to nie tylko Polska       Łukjanow: rząd Polski zachowuje się genialnie