Kultura koziolek.pl

Koncerty i warsztaty na Moście Kultury (2018-08-23)

Startujemy 24 sierpnia o godz. 16 warsztatami szachowymi. W piątek wieczorem, o godz. 20, odbędzie się koncert Lublin Street Band. Orkiestra zarażająca pozytywną dawką jazzowo-funkowej energii zaprezentuje autorskie kompozycje i znane utwory z filmów gangsterskich.

W sobotę zorganizowane zostaną kolejne zajęcia: plastyczne (godz. 11), fotograficzne (12) i kulinarne (12.30). O godz. 20 wystąpi z kolei formacja Standard Brass Band, którego repertuar obejmuje przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, znane tematy filmowe oraz standardy muzyki jazzowej.

O godz. 12 w niedzielę odbędą się warsztaty składania lampy Kropla oraz warsztaty fotograficzne. Na godz. 19 zaplanowano wyjątkowy koncert z okazji 75-lecia urodzin Tadeusza Nalepy w wykonaniu zespołu J.J. Band. Podczas koncertu zespół zaprezentuje wyjątkowe aranżacje utworów pochodzących z wczesnego okresu działalności Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout. Tego dnia odbędą się jeszcze warsztaty fotografii koncertowej (19.30) i potańcówka (20.30).

A w tym tygodniu w czwartek o godz. 17 i 20 będą miały jeszcze zajęcia radiowe i taneczne. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Program:

24 sierpnia:
- godz. 16 - warsztaty szachowe
- godz. 20 - koncert Lublin Street Band

25 sierpnia:
- godz. 11 - warsztaty plastyczne
- godz. 12 - warsztaty fotografii
- godz. 12.30 - warsztaty kulinarne
- godz. 20 - koncert Standard Brass Band

26 sierpnia:
- godz. 12 - warsztaty składania lampy
- godz. 12 - warsztaty fotografii
- godz. 19 - koncert J.J. Band
- godz. 19.30 - warsztaty fotografii
- godz. 20.30 - Salsoteka

30 sierpnia:
- godz. 17 - warsztaty radiowe
- godz. 20 - warsztaty taneczne

 

Zdjęcie: M.Rukasz
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   KE: Obywatele UE mieli problem z głosowaniem na Wyspach       Władysław Jarocki. Malarz, zięć poety       Jak spędzić pobyt w Japonii za niewielkie pieniądze?        Śledztwo ws. mordowania fok - umorzone       Mikołaj Pawlak: bicie, przemoc, klaps są niedopuszczalne       USA martwią się o muzułmanów w Indiach. Indie: Nie ma problemu       Sellin: Nie rozumiem kontestacji władz Gdańska       Siemoniak chwali Bodnara. "Jeden z najlepszych w historii"       Warszawa: Upały, więc modernizacja wodociągów przełożona       Trump: Nie dbam o Europejczyków       Jak Mieszko I pokonał Niemców pod Cedynią       Nie żyje Judith Kranz - autorka pisząca o "seksie i zakupach"       Wielka Brytania oddala się od Indii? Posłowie się martwią       Australia zbuduje nowy port dla okrętów USA?       Mężczyźni, którzy kładą się spać wcześnie, są bardziej płodni       Trump grozi Iranowi. "To będzie całkowite zniszczenie"       Indonezja: Potężne trzęsienie ziemi, odczuwalne w Australii       USA chcą "globalnej koalicji przeciw Iranowi"       Copa America: Katar nie zatrzymał Messiego       Adam Bodnar: Policja wciąż się nie wytłumaczyła