Środa, 19 Września 2018
Temperatura: 16°C
Ciśnienie: 1022hPa
Wiatr: 3.5km/h S

Kultura koziolek.pl

Koncerty i warsztaty na Moście Kultury (2018-08-23)

Startujemy 24 sierpnia o godz. 16 warsztatami szachowymi. W piątek wieczorem, o godz. 20, odbędzie się koncert Lublin Street Band. Orkiestra zarażająca pozytywną dawką jazzowo-funkowej energii zaprezentuje autorskie kompozycje i znane utwory z filmów gangsterskich.

W sobotę zorganizowane zostaną kolejne zajęcia: plastyczne (godz. 11), fotograficzne (12) i kulinarne (12.30). O godz. 20 wystąpi z kolei formacja Standard Brass Band, którego repertuar obejmuje przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, znane tematy filmowe oraz standardy muzyki jazzowej.

O godz. 12 w niedzielę odbędą się warsztaty składania lampy Kropla oraz warsztaty fotograficzne. Na godz. 19 zaplanowano wyjątkowy koncert z okazji 75-lecia urodzin Tadeusza Nalepy w wykonaniu zespołu J.J. Band. Podczas koncertu zespół zaprezentuje wyjątkowe aranżacje utworów pochodzących z wczesnego okresu działalności Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout. Tego dnia odbędą się jeszcze warsztaty fotografii koncertowej (19.30) i potańcówka (20.30).

A w tym tygodniu w czwartek o godz. 17 i 20 będą miały jeszcze zajęcia radiowe i taneczne. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Program:

24 sierpnia:
- godz. 16 - warsztaty szachowe
- godz. 20 - koncert Lublin Street Band

25 sierpnia:
- godz. 11 - warsztaty plastyczne
- godz. 12 - warsztaty fotografii
- godz. 12.30 - warsztaty kulinarne
- godz. 20 - koncert Standard Brass Band

26 sierpnia:
- godz. 12 - warsztaty składania lampy
- godz. 12 - warsztaty fotografii
- godz. 19 - koncert J.J. Band
- godz. 19.30 - warsztaty fotografii
- godz. 20.30 - Salsoteka

30 sierpnia:
- godz. 17 - warsztaty radiowe
- godz. 20 - warsztaty taneczne

 

Zdjęcie: M.Rukasz
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Zagadka 6 procent       Sąd: kamienica nie trafi do handlarzy roszczeń       Trump: Polska będzie płacić miliardy       Sprawozdanie na dotychczasowych zasadach tylko do końca września       Podzielona płatność w księgach       Witold Pilecki: Najodważniejszy z odważnych       Kiedy należy skorygować amortyzację środka trwałego       Niezakończona budowa nie zwalnia z korekty       Jak odliczać odsetki przy najmie prywatnym       Częściowe odliczenie VAT: czas i metraż mogą być podstawą rozliczenia podatku - wyrok WSA       Przedsiębiorca strefowy nie musi dzielić limitów       Podpisana deklaracja. "Sojusz z Polską nigdy nie był tak silny"       Polska nie jest już samotnym maruderem       Syria: Rosja grozi Izraelowi       "Duda wykazywał podporządkowanie się Trumpowi"       Radcy prawni odchudzą swój samorząd?       Krajowa Rada Sądownictwa chce wyjść z Sieci       Spóźnienie Kurskiego ze specjalną asystą       Niejawna prawda o wypadku Szydło       Przystanki i parkingi powstaną za prywatne pieniądze