Festiwal Kolorów w Lublinie – MAOAM wciąga smakiem

31 maj

Festiwal Kolorów już 4 czerwca!

Festiwal Kolorów powraca do Lublina, wpadajcie ze znajomymi i rodziną na najbardziej pozytywną imprezę w Polsce! Pokolorujemy Lublin już niedługo, bo 4 czerwca. Impreza odbędzie się na terenie Browaru Perła w godzinach 15:00-20:00.
Przypominamy, że Festiwal Kolorów to jedyna taka, pozytywna i kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne,
wspólne wyrzuty Kolorów Holi. Wielobarwny pył tworzy nad głowami publiczności przepiękną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do
uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata!
Na tegorocznej scenie Festiwalu Kolorów w Lublinie, wystąpią fantastyczni Dj-e, serwujący uczestnikom najlepszą muzykę. Nie zabraknie także stref z przepysznym jedzeniem., oraz naszych oryginalnych i bezpiecznych Kolorów
Holi. Oprócz tego wszechobecna radość życia!
Ekstremalnie smaczne przeżycia gwarantuje Partner wydarzenia, marka MAOAM – czyli synonim najwyższej jakości, wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych, produkowanych od lat. MAOAM zaprasza do swojej kolorowej
strefy, w której na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze – moc słodkości.
Patronem medialnym Festiwalu Kolorów zostało Radio Zet.
Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Lublina-Pana Krzysztofa Żuka.
Wstęp na teren Festiwalu jest całkowicie darmowy, a jedne co musicie zabrać to uśmiech i całą masę pozytywnej energii!
Pokolorujmy razem Lublin , gwarantujemy- będzie

MAOAM wciąga smakiem! Zgarnij nagrody i daj się ponieść magii  żucia!

Świat produktów MAOAM po prostu wciąga smakiem! Jest słodki, kolorowy i przede wszystkim różnorodny. Szeroki wybór produktów sprawia, że niezależnie od wieku, każdy znajdzie swój ulubiony wariant gum rozpuszczalnych MAOAM.

W boksie od MAOAM znajdą się:

MAOAM Kracher – unikatowy produkt na rynku gum rozpuszczalnych – lekko musujące wnętrze ukryte w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER gwarantuje wyjątkowo intensywny smak. Do wyboru w wielu pysznych owocowych odsłonach. To oferta idealna dla poszukiwaczy niesamowitych wrażeń – super odlotowy smak gwarantowany!

MAOAM Maomixx – prawdziwa gratka dla fanów smaków MAOAM! W jednym opakowaniu zmiksowane zostały wszystkie ulubione produkty MAOAM – Bloxx, Pinballs, Happy Fruttis, Joystixx, Stripes oraz Stripes kwaśne. Ta kompozycja różnych smaków i kształtów to gwarancja doskonałej zabawy dla każdego. Zatem… mixuj do woli!

MAOAM Happy Fruttis  – kolorowa zabawa dla łasuchów w każdym wieku! Pojedyncze porcje ułatwiają dzielenie się i gwarantują ekstremalnie smaczne przeżycia. Znajdziemy wśród nich gumy rozpuszczalne w 6 owocowych wariantach. Happy Fruttis to połączenie wyjątkowych smaków i pysznej zabawy! Takiej paczce nie sposób się oprzeć!

MAOAM Joystixx – gumy rozpuszczalne MAOAM w nietypowym formacie XXL! Do wyboru mamy aż 6 wariantów smakowych w jednej torebce. To nowa propozycja od MAOAM dla wszystkich, którzy nie lubią ograniczeń.

MAOAM Pinballs  – soczyste, owocowe i… okrągłe gumy rozpuszczalne. To unikatowy produkt dostępny tylko w ofercie MAOAM. Połączenie chrupiącej otoczki z lekko musującym wnętrzem gwarantuje doskonały, rozpływający się w ustach smak.

MAOAM Bloxx – klasyczna guma rozpuszczalna uwielbiana od lat! Każda kostka pakowana jest osobno, dzięki czemu MAOAM Bloxx są idealne do dzielenia się. Do żucia dla małych i dużych! MAOAM Bloxx – zawsze pod ręką, zawsze smacznie, zawsze Bloxxy!

MAOAM Pinballs 32 g – okrągłe gumy rozpuszczalne w wygodnym i poręcznym opakowaniu, idealnym do konsumpcji poza domem.

2 x Kolory Holi®  – wysokiej jakości sypki, nietoksyczny kolorowy proszek, oficjalnie wykorzystywany podczas wszystkich Festiwali Kolorów w Polsce. Kolory Holi mogą być stosowane na wszelkiego rodzaju imprezach jako alternatywa konfetti. Są one coraz częściej wykorzystywane w przemyśle rozrywkowym (koncerty, teledyski, TV), podczas sesji fotograficznych oraz wszelkiego rodzaju inicjatyw artystycznych.

Nagrody za najlepsze „kolory lata” otrzymują:

 

Bartłomiej Guz
Ola Jaszczuk
Marcelina Kowalik
Diana Nowogródzka

Nagrody do odebrania w siedzibie Redakcji. Gratulujemy!

designed by net-line.pl