Food trucki ponownie w LUBLINIE – smaczne pożegnanie lata

30 sierpień

17, 18 i 19 września 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Lublinie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking centrum handlowego Felicity

 

Food trucki przyjadą do Lublina by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 17-19 września. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Lublinie ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest CH Felicity i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na parkingu Felicity, przy Al. Witosa.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

 

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2925957897618931?ref=newsfeed

Vouchery otrzymują

Lech Kowalczyk
Monika Straszyńska
Adam Wojdalski
Paulina Adamiec

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy smacznego!
Odbiór podczas zlotu w aucie organizatora – Le mini lemoniada „na nazwisko”.

designed by net-line.pl