Foodtrucki – Smaczne przywitanie wiosny w Lublinie!

28 marzec

Już 8 kwietnia do Lublina zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 8,9 i 10 kwietnia 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków inaugurujący tegoroczny sezon. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

 

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu Felicity Lublin. Food trucki będą karmić mieszkańców Lublina przez trzy dni od 8-10 kwietnia. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się na parkingu centrum handlowego Felicity Lublin przy Al. Wincentego Witosa 32.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

 

 

 

Zaproszenia otrzymują:

 

Marcin Mularczyk

Katarzyna Kolarska

Małgorzata Wojdalska

designed by net-line.pl