„Seks, miłość i podatki”- spektakl komediowy

26 Luty

„Niestety, z przyczyn niezależnych od nas musimy odwołać spektakl „Seks, miłość i podatki”, który miał odbyć się 27 marca w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z punktem sprzedaży, w którym kupili Państwo bilety. Zachęcamy do skorzystania z możliwości wymiany biletów na vouchery lub bilety na inne wydarzenia z naszej oferty.

Informacje o zmianach w repertuarze można śledzić poprzez stronę: https://adria-art.pl

zespół Adria Art”

 

„Seks, miłość i podatki”- spektakl komediowy
Centrum Spotkania Kultur / 27.03.2021, godz. 16.00 i 19.00

Na tym świecie pewna jest tylko śmierć i podatki – ale czy na pewno? Bohaterowie tej szalonej komedii robią wszystko, żeby podważyć tę zasadę. A dla urozmaicenia wikłają się też w skomplikowane relacje miłosne.
Trójkąt miłosny to banał. W nowym spektaklu Teatru Komedia relacje romantyczne przybierają kształt skomplikowanych figur przestrzennych. Narzeczona zdradza głównego bohatera z jego najlepszym przyjacielem, który z kolei na chwilę musi zostać żoną kumpla, któremu przyprawia rogi. Zawiłe? Do tego wszystkiego należy dodać nie mającą o niczym pojęcia dziewczynę zdradzającego oraz pojawiającą się bez zapowiedzi matkę zdradzanego. Ale prawdziwe szaleństwo zacznie się dopiero wtedy, kiedy na scenie pojawi się wścibski sąsiad i pijany urzędnik skarbowy.
Wszystko dzieje się w szalonym tempie, a sami bohaterowie szybko tracą orientację, kto jest kim naprawdę, a kim tylko na niby. Na szczęście jedno nie opuszcza ich nawet na chwile – doskonałe poczucie humoru.
„Seks, miłość i podatki” to znakomity spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Doskonała zabawa gwarantowana!

Obsada:
Weronika Książkiewicz
Karolina Nowakowska
Katarzyna Trzcińska
Magdalena Wójcik
Mateusz Banasiuk
Mikołaj Krawczyk
Robert Rozmus
Marcin Troński

Bilety: 55, 75, 95, 130 zł
Miejsca sprzedaży:
– https://adria-art.pl/wydarzenia/1222/seks-milosc-i-podatki

Organizator Adria Art | adria-art.pl
FB: Adria Art | Instagram: adriaart.pl

Do wygrania zaproszenia na występ. Wystarczy polubić naszą stronę na Facebooku, a potem wypełnić formularz znajdujący się poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do  …….

Weź udział w konkursie
designed by net-line.pl