Policja informuje koziolek.pl

Kto rozpoznaje złodzieja? (2016-06-13)

 

 

 

 

Policjanci z VI komisariatu poszukują sprawcy kradzieży kurtki z galerii handlowej w Lublinie. Sylwetkę sprawcy nagrał monitoring. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę na prezentowanym materiale, proszony jest o kontakt z komisariatem VI Policji tel. 81 535-46-61 lub 997.

 

Do zdarzenia doszło 6 czerwca w jednym ze sklepów w galerii handlowej przy ul. Witosa. Na nagraniu widać jak młody mężczyzna przez kilka minut chodzi po sklepie, a następnie wchodzi do przymierzalni z ubraniami. Sprawca usunął paski antykradzieżowe, a wychodząc z przymierzalni ukrył  skradziony towar pod swoją odzieżą. Mężczyzna opuścił sklep wyjściem dla klientów bez zakupów.  Jak się później okazało sprawca ukradł kurtkę o wartości około 300zł. Policjanci ustalili, że złodziej został nagrany przez sklepową kamerę. Sprawcą kradzieży był młody mężczyzny szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną kurtkę, czarne spodnie, buty czarne z białymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejącego na nagraniu mężczyznę, prosimy o kontakt z Policją Informacje można przekazywać telefonicznie pod nr tel. KP VI w Lublinie 535-50-57, telefon alarmowy 997 lub osobiście – ul. Gospodarcza 2 w Lublinie. Zapewniamy anonimowość.

Szczegółowe informacje na stronie: lubelska.policja.gov.pl

 
   PKO Ekstraklasa: Cracovia pokonała Arkę       Niemcy: Ośmiolatek znów pędził autostradą. Rozbił auto       Apple i Samsung mają problem. Chodzi o promieniowanie       Lewica rzuca wyzwanie Platformie Obywatelskiej       Tusk: Oby Johnson nie został zapamiętany "Panem Bez Umowy"       Biedroń: Nie ma tęczowej zarazy, jest zaraza nienawiści        Zandberg: Nie będziemy wracać do przeszłości        Czy należy usunąć krzyż z Giewontu?       Czarzasty do Ziobry: Czy jest pan świństwogenny?        Kto powinien być kandydatem KO na prezydenta?       Hongkong: policja zaatakowała. Użyła gazu łzawiącego       Powstaje gra inspirowana dziełem Lema. Tylko którym?       IMGW ostrzega. Będą burze w górach       Rosja wystrzeliła rakiety balistyczne       Odnaleziono zwłoki drugiego grotołaza?       Korea Północna znów testowała rakiety       Im więcej emotikonów, tym częściej uprawiasz seks       Dania wzmacnia więź wojskową z Grenlandią       Wojciech Weiss: Chciałem tylko być malarzem       Świnka Peppa sprzedana za 4 mld dolarów