Policja informuje koziolek.pl

Kto rozpoznaje złodzieja? (2016-06-13)

 

 

 

 

Policjanci z VI komisariatu poszukują sprawcy kradzieży kurtki z galerii handlowej w Lublinie. Sylwetkę sprawcy nagrał monitoring. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę na prezentowanym materiale, proszony jest o kontakt z komisariatem VI Policji tel. 81 535-46-61 lub 997.

 

Do zdarzenia doszło 6 czerwca w jednym ze sklepów w galerii handlowej przy ul. Witosa. Na nagraniu widać jak młody mężczyzna przez kilka minut chodzi po sklepie, a następnie wchodzi do przymierzalni z ubraniami. Sprawca usunął paski antykradzieżowe, a wychodząc z przymierzalni ukrył  skradziony towar pod swoją odzieżą. Mężczyzna opuścił sklep wyjściem dla klientów bez zakupów.  Jak się później okazało sprawca ukradł kurtkę o wartości około 300zł. Policjanci ustalili, że złodziej został nagrany przez sklepową kamerę. Sprawcą kradzieży był młody mężczyzny szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną kurtkę, czarne spodnie, buty czarne z białymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejącego na nagraniu mężczyznę, prosimy o kontakt z Policją Informacje można przekazywać telefonicznie pod nr tel. KP VI w Lublinie 535-50-57, telefon alarmowy 997 lub osobiście – ul. Gospodarcza 2 w Lublinie. Zapewniamy anonimowość.

Szczegółowe informacje na stronie: lubelska.policja.gov.pl

 
   Iran może zatopić amerykańskie okręty wojenne "tajną bronią"       Sędzie blokuje fundusz na budowę muru Trumpa       Oszczędne monitory z odpadów przyszłością elektroniki       Pozwano surowe prawo aborcyjne w Alabamie       Trump rozważa ułaskawienie żołnierzy       USA: Testy rakietowe Korei Północnej naruszyły rezolucję ONZ       Para Prezydencka odwiedziła sześcioraczki i ich rodziców       Sondaż: Czy należy zlikwidować ciszę wyborczą       Rajd Sardynii: Kolejne wyzwanie Kajetanowicza        Normandia pamięta o polskich pilotach       Szwedzki rząd: nie można karać dzieci za zbrodnie rodziców       Sztuczna inteligencja a dane osobowe       Rosja wraca do Afryki       Elizabeth Revol zdobyła dwa szczyty w dwa dni       Lewandowski walczy o Puchar Niemiec       Hiszpański rząd: Brexit bez umowy wydaje się nieunikniony       Johnson najlepszym i... najgorszym kandydatem na premiera       Polacy na drugim miejscu w Środkowej Dalmacji       13 rannych po eksplozji w Lyonie. Macron: To był atak       Kukiz: Zdjęcia przy powodzi? To są polityczne sępy