Lubelski bieg nieustraszonych – nowe rozdanie 2019

Data dodania: 01 październik 2019
Lubelski bieg nieustraszonych – nowe rozdanie 2019

Ekstremalny bieg z wieloma przeszkodami to atrakcja zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów. 29 września 2019 roku o godzinie 10.00 każdy kto ukończył minimum 18 lat może wziąć udział w Lubelskim Biegu Nieustraszonych – Nowe rozdanie.

Kolejna edycja niekonwencjonalnego Lubelskiego Biegu Nieustraszonych – Nowe rozdanie odbędzie się na poligonie na ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00, natomiast zakończenie przewidziane jest na godzinę 16.00. 

Wyżej wspomniany bieg to wydarzenie biegowe, w którym swoich sił spróbować mogą zarówno amatorzy i zwolennicy zdrowego stylu życia, ale także profesjonalni sportowcy i miłośnicy sportów ekstremalnych. Każdy kto zdecyduje się na wzięcie udziału w biegu przeżyje niezapomniane chwile. Uczestnicy powinni mieć minimum 18 lat. Nie ma określonej górnej granicy wieku. 

W tej edycji formuła nieco się zmieni. Do pokonania będzie 6 km trasy zawierającej przeszkody, jednak nie jest to bieg przez całą trasę na raz. Wyścig podzielony będzie na dwie części: eliminacje i serię finałową. Seria eliminacyjna to ok. 4 km drogi do pokonania. Pozostała część trasy będzie podzielona na określone fale na podstawie wyników uzyskanych w pierwszej serii. Dzięki takiemu podziałowi finał będzie bardziej wyrównany. 

Maksymalna liczba „Nieustraszonych” to 150 osób. Koszt za osobę 89 zł, natomiast w dniu wyścigu 100 zł. 

Karolina Borzęcka

designed by net-line.pl