Policja informuje koziolek.pl

Lublin: Kto rozpoznaje wandali? (2017-02-16)

Policjanci z VI komisariatu poszukują sprawców uszkodzenia elewacji budynku przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać młodą kobietę oraz mężczyznę jak farbą w sprayu malują ścianę. Para wandali umieściła różne napisy oszpecając prześwit bloku mieszkalnego. Osoby, które rozpoznają parę wandali prosimy o kontakt pod nr tel. (81) 535-46-61 lub 997. Zapewniamy anonimowość!

    Do zdarzenia doszło około godziny 1 w nocy 30 grudnia u. br. Nieustaleni dotąd sprawcy za pomocą farby w sprayu umieścili różne napisy na elewacji w prześwicie bloku przy ul. Droga Męczenników Majdanka 20. Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu z monitoringu widać modą kobietę i mężczyznę.

   Osoby, które rozpoznają parę wandali prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komisariatu VI Policji w Lublinie tel. (81) 535-46-61 lub 997. Zapewniona anonimowość!      

http://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/65325,Lublin-Kto-rozpoznaje-wandali.html

 
   Iran może zatopić amerykańskie okręty wojenne "tajną bronią"       Sędzie blokuje fundusz na budowę muru Trumpa       Oszczędne monitory z odpadów przyszłością elektroniki       Pozwano surowe prawo aborcyjne w Alabamie       Trump rozważa ułaskawienie żołnierzy       USA: Testy rakietowe Korei Północnej naruszyły rezolucję ONZ       Para Prezydencka odwiedziła sześcioraczki i ich rodziców       Sondaż: Czy należy zlikwidować ciszę wyborczą       Rajd Sardynii: Kolejne wyzwanie Kajetanowicza        Normandia pamięta o polskich pilotach       Szwedzki rząd: nie można karać dzieci za zbrodnie rodziców       Sztuczna inteligencja a dane osobowe       Rosja wraca do Afryki       Elizabeth Revol zdobyła dwa szczyty w dwa dni       Lewandowski walczy o Puchar Niemiec       Hiszpański rząd: Brexit bez umowy wydaje się nieunikniony       Johnson najlepszym i... najgorszym kandydatem na premiera       Polacy na drugim miejscu w Środkowej Dalmacji       13 rannych po eksplozji w Lyonie. Macron: To był atak       Kukiz: Zdjęcia przy powodzi? To są polityczne sępy