Policja informuje koziolek.pl

Lublin: Poszukiwani włamywacze! (2018-03-14)

Policjanci z IV Komisariatu Policji w Lublinie poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów przy ul. Sikorskiego w Lublinie. Widoczny na nagraniu mężczyzna wybił szybę w drzwiach i dostał się do wnętrza. Na zewnątrz została kobieta, która obserwowała otoczenie. Skradli m.in. pieniądze i papierosy. Osoby, które ich rozpoznają prosimy o kontakt pod nr. tel. 81/535 48 00. Zapewniamy anonimowość.

Do zdarzenia doszło 22 listopada ub.r. Na zabezpieczonym przez policjantów z IV komisariatu widać sprawców włamania. Młody mężczyzna po wybiciu nogą  szyby w drzwiach wejściowych, dostał się do wnętrza sklepu. Zabrał pieniądze, papierosy, po czym wrócił z powrotem przed sklep. Tam czekała na niego kobieta, która stała na „czatach”. Razem oddalili się z miejsca zdarzenia. Osoby, które ich rozpoznają  prosimy o kontakt pod nr. tel. 81/535 48 00. Zapewniamy anonimowość.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/77584,Lublin-Poszukiwani-wlamywacze.html

 

 
   Oszczędne monitory z odpadów przyszłością elektroniki       Pozwano surowe prawo aborcyjne w Alabamie       Trump rozważa ułaskawienie żołnierzy       USA: Testy rakietowe Korei Północnej naruszyły rezolucję ONZ       Para Prezydencka odwiedziła sześcioraczki i ich rodziców       Sondaż: Czy należy zlikwidować ciszę wyborczą       Rajd Sardynii: Kolejne wyzwanie Kajetanowicza        Normandia pamięta o polskich pilotach       Szwedzki rząd: nie można karać dzieci za zbrodnie rodziców       Sztuczna inteligencja a dane osobowe       Rosja wraca do Afryki       Elizabeth Revol zdobyła dwa szczyty w dwa dni       Lewandowski walczy o Puchar Niemiec       Hiszpański rząd: Brexit bez umowy wydaje się nieunikniony       Johnson najlepszym i... najgorszym kandydatem na premiera       Polacy na drugim miejscu w Środkowej Dalmacji       13 rannych po eksplozji w Lyonie. Macron: To był atak       Kukiz: Zdjęcia przy powodzi? To są polityczne sępy       Żużel: Kompletny Zmarzlik, niespodzianka w Częstochowie