Policja informuje koziolek.pl

Lublin: Poszukiwani włamywacze! (2018-03-14)

Policjanci z IV Komisariatu Policji w Lublinie poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów przy ul. Sikorskiego w Lublinie. Widoczny na nagraniu mężczyzna wybił szybę w drzwiach i dostał się do wnętrza. Na zewnątrz została kobieta, która obserwowała otoczenie. Skradli m.in. pieniądze i papierosy. Osoby, które ich rozpoznają prosimy o kontakt pod nr. tel. 81/535 48 00. Zapewniamy anonimowość.

Do zdarzenia doszło 22 listopada ub.r. Na zabezpieczonym przez policjantów z IV komisariatu widać sprawców włamania. Młody mężczyzna po wybiciu nogą  szyby w drzwiach wejściowych, dostał się do wnętrza sklepu. Zabrał pieniądze, papierosy, po czym wrócił z powrotem przed sklep. Tam czekała na niego kobieta, która stała na „czatach”. Razem oddalili się z miejsca zdarzenia. Osoby, które ich rozpoznają  prosimy o kontakt pod nr. tel. 81/535 48 00. Zapewniamy anonimowość.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/77584,Lublin-Poszukiwani-wlamywacze.html

 

 
   PKO Ekstraklasa: Cracovia pokonała Arkę       Niemcy: Ośmiolatek znów pędził autostradą. Rozbił auto       Apple i Samsung mają problem. Chodzi o promieniowanie       Lewica rzuca wyzwanie Platformie Obywatelskiej       Tusk: Oby Johnson nie został zapamiętany "Panem Bez Umowy"       Biedroń: Nie ma tęczowej zarazy, jest zaraza nienawiści        Zandberg: Nie będziemy wracać do przeszłości        Czy należy usunąć krzyż z Giewontu?       Czarzasty do Ziobry: Czy jest pan świństwogenny?        Kto powinien być kandydatem KO na prezydenta?       Hongkong: policja zaatakowała. Użyła gazu łzawiącego       Powstaje gra inspirowana dziełem Lema. Tylko którym?       IMGW ostrzega. Będą burze w górach       Rosja wystrzeliła rakiety balistyczne       Odnaleziono zwłoki drugiego grotołaza?       Korea Północna znów testowała rakiety       Im więcej emotikonów, tym częściej uprawiasz seks       Dania wzmacnia więź wojskową z Grenlandią       Wojciech Weiss: Chciałem tylko być malarzem       Świnka Peppa sprzedana za 4 mld dolarów