Policja informuje koziolek.pl

Lublin: Tragiczny wypadek na obwodnicy (2016-06-06)

20 wypadków, 7 ofiar śmiertelnych, 29 osób rannych to bilans minionego weekendu na drogach naszego województwa. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiejszej nocy w na obwodnicy Lublina, w miejscowości Turka. Trzy osoby zginęły na miejscu, a trzy z obrażeniami w dalszym ciągu przebywają w szpitalu. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło około godz. 22: 30 na obwodnicy S12, w pobliżu miejscowości Turka.  Kierujący samochodem marki Fiat Doblo, na ukraińskich numerach rejestracyjnych, z nieustalonych dotychczas przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w barierki energochłonne i dachował.  Kierujący hondą, który jechał w tym samym kierunku, nie zdąrzył wyhamować. Pojazd uderzył w fiata.  Na miejscu zginęły trzy osoby, dwie kobiety i mężczyzna. Na chwilę obecną nie ustalono ich tożsamości. Do szpitala przewieziony został 35 letni kierowca fiata  oraz troje pasażerów.  Z kolei kierowca hondy i pasażerowie  tego auta po badaniach zwolnieni zostali do domu.

Okoliczności wypadku, pod nadzorem prokuratury, ustalają policjanci z Wydziału ds. Przestępstw i Wykroczeń w ruchu drogowym KMP w Lublinie.

Policjanci apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznej prędkości. Tylko podczas minionego weekendu na drogach woj. lubelskiego doszło do 20 wypadków, w których śmierć poniosło 7 osób. a 29 odniosło obrażenia.


 
   Iran może zatopić amerykańskie okręty wojenne "tajną bronią"       Sędzie blokuje fundusz na budowę muru Trumpa       Oszczędne monitory z odpadów przyszłością elektroniki       Pozwano surowe prawo aborcyjne w Alabamie       Trump rozważa ułaskawienie żołnierzy       USA: Testy rakietowe Korei Północnej naruszyły rezolucję ONZ       Para Prezydencka odwiedziła sześcioraczki i ich rodziców       Sondaż: Czy należy zlikwidować ciszę wyborczą       Rajd Sardynii: Kolejne wyzwanie Kajetanowicza        Normandia pamięta o polskich pilotach       Szwedzki rząd: nie można karać dzieci za zbrodnie rodziców       Sztuczna inteligencja a dane osobowe       Rosja wraca do Afryki       Elizabeth Revol zdobyła dwa szczyty w dwa dni       Lewandowski walczy o Puchar Niemiec       Hiszpański rząd: Brexit bez umowy wydaje się nieunikniony       Johnson najlepszym i... najgorszym kandydatem na premiera       Polacy na drugim miejscu w Środkowej Dalmacji       13 rannych po eksplozji w Lyonie. Macron: To był atak       Kukiz: Zdjęcia przy powodzi? To są polityczne sępy