Piątek, 22 Marca 2019
Temperatura: 0°C
Ciśnienie:
Wiatr:
mecz MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin
Czas na ostatnie starcie II rundy obecnego sezonu PGNiG Superligi kobiet! Już w najbliższy piątek, 15 marca o godz. 17:45 MKS Perła Lublin zagra u siebie z SPR Pogonią Szczecin. Mecz będzie transmitowany w stacji telewizyjnej TVP Sport, dlatego chcemy szczelne wypełnić halę Globus i pokazać całej Polsce jak wspaniałą atmosferę tworzą kibice w Lublinie!

Bilety na nadchodzący mecz można kupować:
- w Internecie, pod adresem: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1448
- w biurze klubu (hala Globus, II piętro), w dni powszednie, w godzinach 9-16
- w sklepie Hummel (hala Globus, wejście nr 6 od strony stoku), w dni powszednie, w godzinach 10-18

________________________________________

KONKURS


Do wygrania podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy polubić naszą stronę oraz udostępnić post informujący o wydarzeniu na Facebooku, a potem wypełnić formularz znajdujący się poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 14.03.2019
________________________________________

ROZWIĄZANIE

zaproszenia otrzymują:
Grzegorz Galiński
Paweł Braksal
Krzysztof Goleń
Monika Jankowska
Julita Witczak

Odbiór biletów w dniu meczu, po podaniu swoich nazwisk w punkcie informacyjnym hali Globus, przy wejściu od strony stoku.
mecz MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin

CAPTCHA Image

Akceptuję regulamin konkursów

   Morawiecki: Uniknęliśmy postawienia Londynu pod ścianą       Siedem godzin rozmów. Tusk: May zaakceptowała ofertę       Remis w Izraelu. Porażka kolejnego rywala Polaków       Piątek strzela, Polska wygrywa       Nagrody Ceesar dla LOT-u, Lufthansy i Wizz Aira       Biedroń: Stanąłem w obronie Rabieja. Inni nie mieli odwagi       Chory człowiek Europy       Gry wideo: sex i krwawe jatki mają przyciągnąć graczy       Czy PiS zależy na Polsce w UE?       Alfabet wynalazków po japońsku       Maksymilian Kolbe i Zenon Żebrowski       Japończycy i Polacy mają podobny charakter              Andrzej Wajda i jego Japonia       Wzajemne wsparcie       Obchody stulecia stosunków dyplomatycznych w Polsce       Najciekawsza, pracochłonna, wybitna       Puchar prawie nasz       Polska - Łotwa: Zagrajcie dla Bońka       Unijny spór o chińskie pieniądze