Najlepsze propozycje na Halloween w Lublinie!

Data dodania: 27 Październik 2019
Najlepsze propozycje na Halloween w Lublinie!

Z roku na rok Halloween staje się coraz bardziej popularne w Polsce. Nic więc dziwnego, że w wielu miejscach organizowane są z tej okazji tematyczne wydarzenia. Sprawdźcie, co Lublin oferuje w tym roku miłośnikom upiornego święta!

NOC GROZY

NOC GROZY to gra terenowa, która sprawia, że jej uczestnicy czują się jak bohaterowie horroru. Rozgrywa się ją na prawie nieoświetlonych leśnych ścieżkach, a udział w niej biorą kilkuosobowe grupy. 

Według miejskich legend, w lesie, w którym toczy się akcja gry, dochodzi do mrocznych, niewyjaśnionych zjawisk, które mogą mieć związek z nierozwiązanym dotąd zaginięciem 7-letniej dziewczynki. Niektórzy twierdzą, że w tym miejscu wyczuwa się czyjąś obecność, a niekiedy słychać nawet śmiechy i krzyki małego dziecka. Noc Grozy to idealna okazja, by sprawdzić jak jest naprawdę! 

Wydarzenie startuje o godz. 17:00 w Lesie Dąbrowa, niedaleko Zalewu Zemborzyckiego. 

Bilety w cenach 35-50 zł do nabycia online na panbilet.pl. 

SKY IS THE LIMIT, CZYLI HALLOWEEN W STREFIE WYSOKICH LOTÓW 

31 października przy ul. Cisowej 11 na miłośników skakania czekają aż dwie godziny konkursów i atrakcji. Halloweenowy klimat zawładnie lubelskim parkiem trampolin w godzinach 20:00-22:00. Osoby, które pojawią się wtedy w tematycznym przebraniu, otrzymają kod rabatowy w wysokości 50% zniżki na kolejną wizytę. Organizatorzy przewidzieli również konkurs na najlepszy kostium oraz specjalny Challenge Miesiąca, w którym będzie można wygrać ciekawe nagrody. 

Bilety w cenie 30 zł do nabycia online, a w dniu imprezy – na miejscu za 35 zł. 

POTWORNY MARATON W CINEMA CITY– FELICITY LUBLIN 

W ostatnią październikową noc coś dla siebie znajdą również kinomani. W kinie w Felicity odbędzie się „Potworny maraton horrorów”. Na dużym ekranie wyświetlone zostaną kolejno 3 upiorne filmy: „Lśnienie”, „Egzorcysta” oraz „Itsy Bitsy”.

Początek wydarzenia o 20:00, a bilety można dostać w kinowej kasie lub zarezerwować je na stronie internetowej Cinema City. 

HALLOWEEN PARTY W LEOPARKU – VIVO LUBLIN 

To z kolei propozycja dla najmłodszych. W godzinach 17:00-20:00 w sali zabaw Leopark w centrum handlowym Vivo na dzieci czekać będą atrakcje prowadzone przez… Czarownice! W programie przewidziano m.in.: mini disco z duchami, malowanie twarzy, pamiątkową sesję zdjęciową potworów oraz rozbijanie tematycznych piniat miotłą Upiornej Czarownicy. Będzie też poczęstunek. 

Bilet na 3 godziny dobrej zabawy w cenie 49 zł do kupienia na miejscu lub poprzez telefoniczną rezerwację. Liczba miejsc ograniczona. 

HALLOWEEN W KLUBACH

Na tę ostatnią październikową noc swoje propozycje mają również lubelskie kluby. Dom Kultury kusi tego wieczoru imprezą pod hasłem „Ciemno wszędzie, techno wszędzie – Elektroniczne Halloween”. W Helium motywem przewodnim będzie postać Annabelle, a w El Cubano, podobnie jak w klubie The Mist, bawić się będzie można w myśl meksykańskiej tradycji podczas „DIA DE MUERTOS”. Rzut Berem zaprosi natomiast na taneczne odkupienie podczas „DZIADÓW”. Z kolei wnętrza Klubu NOC opanowane zostaną przez imprezowe zombie, a osoba w najlepszym przebraniu będzie mogła liczyć na nagrodę. Adekwatny do okazji wystrój znajdzie się również w Klubie30, gdzie – jak zapowiadają organizatorzy – odbędzie się Największe Licealne Halloween w Lublinie! 

Na większość powyższych klubowych imprez po zapisaniu się na wydarzenie na Facebooku – wstęp wolny. 

Patrycja Wójtowicz 

designed by net-line.pl