Kultura koziolek.pl

Koło Naukowe Historyków Studentów UMCS nagrodzone! (2017-01-30)

Z przyjemnością informujemy, że Koło Naukowe Historyków Studentów z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej zdobyło I nagrodę w najbardziej prestiżowej kategorii: Projekt Roku 2016 - za redagowanie periodyku naukowego „Koło Historii” oraz wyróżnienie za projekt „Ciekawostki z historii”.

W konkursie StRuNa (nazwa pochodzi od pierwszych liter słów „studencki ruch naukowy”), organizowanym przez Fundusz Pomocy Studentom - niezależną, ogólnopolską organizację pozarządową, która prowadzi działania o charakterze edukacyjnym, informacyjnym i charytatywnym, wyróżniani są studenci i doktoranci, którzy prowadzą działalność naukową zespołowo oraz indywidualnie. Nagrody przyznano już po raz szósty.
 
Strona Koła: http://www.knhs.umcs.lublin.pl/kh.php
Strona konkursu: http://www.struna.edu.pl/aktualnosci/

Gratulujemy!
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Austriackie obywatelstwo dla potomków ofiar nazizmu       "Ślązak" nie trafi do służby. Testy ujawniły usterki       Republikanie mocno przyduszają Facebooka       Widmo brexitu obniża ceny uprawnień do emisji       Prawie 300 martwych fok. Winne ocieplenie?              Nieodparty urok feudalizmu       Tamtej dekadencji już nie ma       Gowin? Nie ma taki człowiek       Polska na trzeźwo       Zdrojewski: Na konkurenta donosi się do prokuratury       Kard. Krajewski: Nie potrafimy żyć bez ubezpieczeń       Jak apostołowie zdradzili królową       Gdy kompromitacja nie kompromituje       Dobre, a producent to wspaniały facet       Kości zostały zaplanowane       Ofiary płaczą, ale nie milczą       Dziś nas jutro zaskoczy       Przez eń i po angielsku       Nowojorska matrioszka