Kultura koziolek.pl

A recipe for Leonard Cohen (2019-04-01)

Teatralny początek kwietnia w Centrum to propozycja dla miłośników muzyki Leonarda Cohena. Spektakl muzyczny w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego opowiada o miejscu odosobnienia barda i tajemniczych gościach, którzy przybywają tam, by się z nim zobaczyć.

"A recipe for Leonard Cohen" odnosi się do życia artysty, jakie przez kilka lat wiódł w odosobnieniu, na zachód od Los Angeles. W 1994 roku Leonard Cohen opuścił show business i cywilizację, żeby zaszyć się w klasztorze Zen na górze Mount Baldy w Kalifornii. To właśnie tam artysta odnajduje ciszę i spokój. Jednak po 5 latach porzuca życie w klasztorze. Dla Kobiety. Podczas tej muzycznej opowieści usłyszymy utwory Cohena w nowych, odkrywczych aranżacjach. Wykonywane na żywo pozwolą na zanurzenie się w niezwykłej metaforyce artysty i odkryją nieoczywisty humor kanadyjskiego barda. 

Bilety dostępne w kasie Centrum Kultury oraz online

Scena InVitro: A recipe for Leonard Cohen
5, 6 kwietnia, godz. 19:00 
Sala Widowiskowa
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Betlej: Touroperatorów ratują mniejsze koszty       Korea Płn. jak Haiti i Zimbabwe: 12,2 mln ludzi głoduje       Republikanin z Karoliny Płd. chce rzucić wyzwanie Trumpowi       Były prezydent Ekwadoru: Assange ingerował w wybory w USA       Prezes PSL: moglibyśmy mieć piękną ilość mandatów       PiS zamiast krucjaty wbił mizerykordię       Morawiecki: Głosy PiS były języczkiem u wagi       Rafał Sonik liderem Pucharu Świata        Trump: nie sprzedamy Turcji myśliwców F-35       Gigantyczny comeback AC/DC?       Niemka zawdzięcza wygraną PiS       PiS znów rozczarowało się Unią Europejską       Anita Włodarczyk nie obroni tytułu. MŚ bez Polki       Rosja - Ukraina: Impas przełamany?       Iker Casillas zawiesza karierę       Rząd nie wierzy w prąd       Jaka polityka migracyjna       Alkohol zabija częściej niż smog       Pod peruką próbował przemycić do Hiszpanii kokainę       Von der Leyen obroni najważniejsze polskie interesy w Unii