Kultura koziolek.pl

Teatr ITP - "Zazdrośnice" 12-14 IV (2019-04-02)

Szykuje się kolejny maraton z najnowszym spektaklem Teatru ITP. Zespół ponownie zaprezentuje "Zazdrośnice" w ramach Sceny Edukacyjnej ITP.

 

Cztery przyjaciółki od serca, na zawsze. Od dziecka zwierzały się sobie ze wszystkiego, dzieliły każdą radością i smutkiem. Wierzą, że miłość przemija, lecz przyjaźń jest wieczna. Jednak gdy jedna z nich zaczyna korespondować z chłopakiem, z którym spotykała się jej przyjaciółka, więzi łączące cztery dziewczyny zostają wystawione na ciężką próbę…

Do czego jesteśmy zdolni, gdy zawładną nami zazdrość i uraza? Jak cienka linia dzieli miłość i nienawiść, przyjaźń i zemstę?

Spektakl oparty na książce Erica-Emmanuela Schmitta.

 

Adaptacja tekstu i reżyseria: Mariusz Lach sdb,

Scenografia, kostiumy: Teatr ITP

Obsługa techniczna: Mateusz Wójtowicz, Krzysztof Wach

Występują: Anka - Dagmara Winiarczyk, Julia - Jola Dziedzicka, Patrycja - Marcelina Simian, Sabina - Maria Kępińska

 

"Zazdrośnice" miały swoją premierę 22. marca. Najbliższe pokazy sztuki odbędą się w dniach 12-14. kwietnia (piątek-niedziela) o godz. 19.00 w sali CTW-02 KUL. Na spektakl obowiązuje wcześniejsza rezerwacja wejściówek. Szczegóły są dostępne na stronie itp.kul.lublin.pl.

 

UWAGA! W spektaklu wykorzystywane są silne światła stroboskopowe!
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Traveldata: Wakacje w górę, wakacje w dół       Plan ministra turystyki Grecji: Cztery procent wzrostu rocznie       Serie A: 3,5 mln euro to za mało za Stępińskiego       Sondaż: Studenci filozofii wybierają socjalizm       USA: Kongresmen z Polski wniesie rezolucję potępiającą Trumpa       Najbardziej stroma ulica świata jest w Walii       Boris Johnson oskarża lidera opozycji o antysemityzm       "Była premier dwukrotnie przegrywa walkę o komisję. Żenujące"       Ludowcy z głową na srebrnej tacy       Reforma edukacji, czyli pośpiech z sentymentu       "Symbol niemocy PiS w Europie". Komentarze po porażce Szydło       PiS będzie mówił o "dobrym czasie dla Polski i Polaków"       Instruktor zapłaci za niezdany egzamin kursanta       Poszukiwania Dawida: Sięgnięto po metody Archiwum X       Ursula von der Leyen walczy o każdy głos. Czy PiS ją poprze?       Beata Szydło ponownie odrzucona. Nie będzie szefową komisji       USA: Co piąty użytkownik Twittera obserwuje Donalda Trumpa       Kosiniak-Kamysz: Czas dyskusji minął       Rakieta powietrze-powietrze odebrana skrajnej prawicy       Amerykanie oddłużyli UPC, a Inea urosła