Kultura koziolek.pl

Osiemnaste urodziny Teatru ITP (2019-05-13)

W tym roku mija 18 lat od powstania studenckiego, muzycznego Teatru ITP. Z tej okazji zespół przygotowuje się do specjalnego wydarzenia.

Świętowanie osiemnastych urodzin ITP odbędzie się 26. maja (niedziela) o godz. 18.00 w Auli Kard. Wyszyńskiego KUL. Tego dnia widzowie zobaczą "Perlę 2" - odnowiony pierwszy spektakl studenckiej grupy. Za scenariusz i reżyserię przedstawienia odpowiada Justyna Kociuba oraz Urszula Kasprzak-Wąsowska. Nie zabraknie wspomnień muzycznych z poprzednich sztuk teatralnych. Małgorzata Józwik, Katarzyna Prokopowicz, Justyna Kazek, Kinga Moczydłowska, Anna Kłos i Martyna Sabak ponownie wykonają niezapomniane utwory z repertuaru zespołu. Na tym nie koniec atrakcji. Na widzów czeka również tort urodzinowy.

Teatr ITP zrealizował do tej pory ponad 30. premier. Zespół ma za sobą prawie 500 występów na scenie. Spektakle pokazywane są nie tylko w Lublinie, ale również w innych miastach Polski. Obecnie w repertuarze zespołu są trzy tytuły: "Sobowtóry", "Oskar i Róża" oraz "Zazdrośnice".

Wejściówki na Osiemnaste urodziny ITP są darmowe. Można je odbierać we wtorki i czwartki w godz. 18.00-19.00 w sali CTW-02 Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Horała: Nie urządza się meczów ekstraklasy z okręgówką       Trump wyciąga rapera z więzienia po bójce w Szwecji       Zatrzymania po Marszu Równości w Białymstoku       Wałęsa zainaugurował start Obywatelskiej Pomocy Wyborczej       Piekielnie drogie czartery VIP-ów       Putin: Polska przeciągała Ukrainę na stronę katolicyzmu       Podwyżki cen wyraźnie szkodzą Netflixowi       Łuczewski: Wspólny wróg pozwala nam się jednoczyć       Gwangju. Rebelia w basenie       Rosyjscy hakerzy zaatakowali bułgarski urząd. To zemsta       Maurizio de Giovanni: Sprawcy zbrodni są często lepsi od ofiar       Sondaż: Czy należy znieść próg wyborczy do Sejmu?       Niemcy: kościoły chrześcijańskie tracą wiernych       Poszukiwany pięcioletni Dawid nie żyje       Konstruował broń dla Hitlera, pomógł w lądowaniu na Księżycu       Prezes PSL: Posłuchaliśmy naszych wyborców       Mazurek: Danucie i Jackowi do sztambucha       PKO Ekstraklasa: Szybki gol Piasta i kłopoty w końcówce. Mistrz bez wygranej na inaugurację       Pierwszy Marsz Równości w Białymstoku zaatakowany przez kiboli       Google i Facebook wiedzą, jakie strony dla dorosłych odwiedzasz