Kultura koziolek.pl

Wyprzedaż garażowa w Lublinie – Targ pod Zamkiem 26.05.2019 r. (2019-05-23)

 

Targ pod Zamkiem organizuje w Lublinie kolejną Wyprzedaż Garażową. To już 4 edycja tego wydarzenia, które cieszy się coraz większą popularnością. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób, które chcą sprzedać swoje zbędne rzeczy lub kupić tanio interesujące przedmioty.

 

Każdy kto miał okazję być na  Wyprzedaży Garażowej wie, że to gratka dla poszukiwaczy zaginionych skarbów i okazji. Będąc tam ma się wrażenie, że to za ile finalnie wytargujemy dany przedmiot zależy tylko od Nas samych i umiejętności handlowych jakimi dysponujemy.


Chcący wziąć udział w wyprzedaży zajmują atrakcyjne miejsca sprzedażowe już od godzin porannych. Całe wydarzenie zaczyna się od 6:00 rano, jednak punkt kulminacyjny osiąga między godziną 10 a 12. Wtedy to tłumy zainteresowanych szturmują alejki rozmaitości.

Kupić tutaj można dosłownie wszystko!

 

I tak się powtarza w dwie ostatnie niedziele każdego miesiąca. W ten sposób coraz więcej osób spędza swój niedzielny poranek. Ciesząc się nowymi zdobyczami.

Wyprzedaż Garażowa jest organizowana na największym targowisku w regionie – na Targu Pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej, najbliższa w dniu 26.05.2019. Zapraszamy już od godzin porannych. Całe wydarzenie zaczyna się od godziny 6:00

 

Podczas Wyprzedaży Garażowej możliwa jest sprzedaż przedmiotów takich jak artykuły motoryzacyjne, książki, płyty, antyki, zastawa stołowa, sprzęt AGD i RTV, pamiątki i kolekcje. Nie można sprzedawać jedynie przedmiotów niedopuszczonych do sprzedaży (np. broni) i wymagających koncesji (np. alkoholu). Sprzedającymi mogą być wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się sprzedażą.

 

Ponadto - Targowisko oferuje szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej oraz obuwia

i dodatków prosto od Polskich Producentów. To świetna okazja do nabycia odzieży dla dzieci, dorosłych na różne okoliczności.

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, nie pobiera też opłat za udostępnienie miejsc handlowych.

 

Adres targowiska:

al. Unii Lubelskiej

20-108 Lublin
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Akcja CBA. Zatrzymano byłego senatora i jego syna       Müller: Weto prezydenta to nie jest najlepsze rozwiązanie       Trzęsienie ziemi na granicy Panamy i Kostaryki       Irańczyk uwiódł 23 kobiety jako Messi? Parastesh zaprzecza       Iran: Biały Dom jest "upośledzonym umysłowo"       Płatek: W więzieniach najczęściej siedzą wyborcy PiS       Dwaj Amerykanie zginęli na misji w Afganistanie       Szczucki: poprawmy urząd rzecznika praw obywatelskich       Były prezydent Gruzji dołącza do protestów       Były rajdowy mistrz Polski wyłudzał VAT? Zatrzymany       Tegoroczne wakacje coraz kosztowniejsze       Praca i wakacje w jednym? Biedronka kusi nad morzem       Wprowadzenie do sprawozdania finansowego       Skomputeryzowana etyka, czyli informatyczne zniewolenie       USA: Rzeczniczka Melanii została rzeczniczką Trumpa       Lufthansa zapłaci za sprzedaż usług dodatkowych?       Powypadkowa naprawa samochodu w księgach       "Kup pan wycieczkę", czyli naciągacze na Gran Canarii       Mueller odpowie przed Kongresem na pytania o Trumpa i Rosję       Sprzedaż wynajmowanego lokalu mieszkalnego a PIT