Poniedziałek, 20 Maja 2019

Region koziolek.pl

Orkana łączy pokolenia Spotkanie ze zdrowiem 17.11.2018 (2018-11-14)

Galeria Orkana łączy pokolenia” to długofalowy program dedykowany mieszkańcom Lublina, którego celem jest zwrócenie uwagi na wspólne, jakościowe spędzanie czasu w rodzinie. Poprzez warsztatowy charakter tego projektu, galeria będzie pokazywać i zachęcać dużych i małych do kreatywnego spędzania czasu razem. Projekt ten jest aktywne przeciwdziałanie wszechobecnemu trendowi „bycia w mobilu” i próba zmiany tego trendu w Lublinie.

 

 

Już 17 listopada kolejny event w Galerii Orkana. W godz. 12-18 odbędzie się drugie wydarzenie pod nazwą „Spotkania ze zdrowiem i urodą”. Każdy aktywny senior, rodzic i dziecko będzie mogło spędzić czas ucząc się zasad zdrowego żywienia, bezpłatnie sprawdzić wzrok oraz wysłuchać rad specjalistów dot. odżywiania oraz makijażu.

 

Podczas spotkania przewidziano mnóstwo atrakcji, także dla najmłodszych m.in warsztaty plastyczne, mini turnieje dla dzieci i dorosłych, quizy oraz gry edukacyjne.

 

 

W ramach projektu odbędą się jeszcze 2 spotkania:

ŚWIĘTA Z TRADYCJĄ, sobota 15.12, godz. 12:00-18:00

RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA, sobota 19.01, godz. 12:00-18:00

 

W czasie trwania całego projektu równolegle będzie prowadzony konkurs „Różne pokolenia – wspólny czas” z  atrakcyjną nagrodą: dwuosobowym pobytem w sanatorium.  By wygrać nagrodę dla siebie lub najbliższych,  należy przedstawić w jaki sposób najchętniej spędzasz czas ze swoją rodziną. Forma zgłoszenia konkursowego jest dowolna – może to być zdjęcie, filmik, list, rękodzieło, esej itp. - im bardziej kreatywna praca, tym większe szanse na wygraną. Ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie nagrody odbędzie się podczas spotkania „Rodzina razem się trzyma” w Galerii Orkana, w sobotę 19 stycznia 2019 r. o godz. 17:00
   Przybędzie ponad 3 tysiące zawodowych prawników       Para z Hiszpanii miała w ścianie sypialni 80 tys. pszczół       Kobieta mogła wydziedziczyć synów za oskarżanie jej o czary       Ks. Lemański: Cieszy mnie wypowiedź Nycza. Ale jest za późno       Kto gra "żydowską kartą"?       Sondaż: Episkopat powinien podać się do dymisji       Leszek Miller: You know nothing, Jarosław       Pierwsza decyzja Zełenskiego. Rozwiązał Radę Najwyższą Ukrainy       Marcin P. i Katarzyna P. uznani za winnych oszustwa       "Grasz o najwyższą stawkę". Pierwszy telewizyjny spot KE        "Czerwona". Co wiemy o planetoidzie odległej o 6,4 mld km?       Sasin: Po wypowiedzi Hartwich ręce opadają       Stefaniak: PiS wie, że w UE "guzik" może       Betlej: Wakacje droższe o 100 złotych       Premier pozwie "Wyborczą" za tekst o działce       Tadżykistan: 32 zabitych po zamieszkach w więzieniu       Brazylia: Brutalny atak na bar. Nie żyje 11 osób       Wybory do Parlamentu Europejskiego: Słowniczek wyborczy       "Wyborcza": Okazyjny zakup działki przez Morawieckiego       Więcej turystów w Maroku