Czwartek, 13 Grudnia 2018
Temperatura: -1°C
Ciśnienie: 1022hPa
Wiatr: 0.0km/h S

Region koziolek.pl

Orkana łączy pokolenia Spotkanie ze zdrowiem 17.11.2018 (2018-11-14)

Galeria Orkana łączy pokolenia” to długofalowy program dedykowany mieszkańcom Lublina, którego celem jest zwrócenie uwagi na wspólne, jakościowe spędzanie czasu w rodzinie. Poprzez warsztatowy charakter tego projektu, galeria będzie pokazywać i zachęcać dużych i małych do kreatywnego spędzania czasu razem. Projekt ten jest aktywne przeciwdziałanie wszechobecnemu trendowi „bycia w mobilu” i próba zmiany tego trendu w Lublinie.

 

 

Już 17 listopada kolejny event w Galerii Orkana. W godz. 12-18 odbędzie się drugie wydarzenie pod nazwą „Spotkania ze zdrowiem i urodą”. Każdy aktywny senior, rodzic i dziecko będzie mogło spędzić czas ucząc się zasad zdrowego żywienia, bezpłatnie sprawdzić wzrok oraz wysłuchać rad specjalistów dot. odżywiania oraz makijażu.

 

Podczas spotkania przewidziano mnóstwo atrakcji, także dla najmłodszych m.in warsztaty plastyczne, mini turnieje dla dzieci i dorosłych, quizy oraz gry edukacyjne.

 

 

W ramach projektu odbędą się jeszcze 2 spotkania:

ŚWIĘTA Z TRADYCJĄ, sobota 15.12, godz. 12:00-18:00

RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA, sobota 19.01, godz. 12:00-18:00

 

W czasie trwania całego projektu równolegle będzie prowadzony konkurs „Różne pokolenia – wspólny czas” z  atrakcyjną nagrodą: dwuosobowym pobytem w sanatorium.  By wygrać nagrodę dla siebie lub najbliższych,  należy przedstawić w jaki sposób najchętniej spędzasz czas ze swoją rodziną. Forma zgłoszenia konkursowego jest dowolna – może to być zdjęcie, filmik, list, rękodzieło, esej itp. - im bardziej kreatywna praca, tym większe szanse na wygraną. Ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie nagrody odbędzie się podczas spotkania „Rodzina razem się trzyma” w Galerii Orkana, w sobotę 19 stycznia 2019 r. o godz. 17:00
   Chińczycy aresztują Kanadyjczyków       Hiszpania: Sánchez zakładnikiem populistów       Rządy Putina szybko się nie skończą       LE: Sevilla gra dalej, Rangersi odpadają       Ekstraklasa: Zima nas wyzwoli       Warlikowski i analfabeci       Sroczyński: W obronie Świętego Mikołaja       Samochód był marzeniem, dziś to tylko narzędzie       Rewolucja w energetyce, nie w resorcie       Komu zabronią być urzędnikiem       Polski kapitał musi wejść do gry       Zamachowiec ze Strasburga "zneutralizowany"       F-16 lecą na Litwę, możemy też wysłać wojska do Libanu       Frasyniuk: Kwaśniak napadnięty drugi raz. Przez państwo       Rusza "Umowa Roberta Biedronia"       Tragedia ludzi i totalitarny system       Polemicznie o polowaniach       SKOK Wołomin do kupienia za złotówkę              Ocieplenie klimatu. Arktyka straciła 3 mln reniferów