Sobota, 16 Lutego 2019
Temperatura: 3°C
Ciśnienie: 1029hPa
Wiatr: 5.8km/h S

Region koziolek.pl

Orkana łączy pokolenia Spotkanie ze zdrowiem 17.11.2018 (2018-11-14)

Galeria Orkana łączy pokolenia” to długofalowy program dedykowany mieszkańcom Lublina, którego celem jest zwrócenie uwagi na wspólne, jakościowe spędzanie czasu w rodzinie. Poprzez warsztatowy charakter tego projektu, galeria będzie pokazywać i zachęcać dużych i małych do kreatywnego spędzania czasu razem. Projekt ten jest aktywne przeciwdziałanie wszechobecnemu trendowi „bycia w mobilu” i próba zmiany tego trendu w Lublinie.

 

 

Już 17 listopada kolejny event w Galerii Orkana. W godz. 12-18 odbędzie się drugie wydarzenie pod nazwą „Spotkania ze zdrowiem i urodą”. Każdy aktywny senior, rodzic i dziecko będzie mogło spędzić czas ucząc się zasad zdrowego żywienia, bezpłatnie sprawdzić wzrok oraz wysłuchać rad specjalistów dot. odżywiania oraz makijażu.

 

Podczas spotkania przewidziano mnóstwo atrakcji, także dla najmłodszych m.in warsztaty plastyczne, mini turnieje dla dzieci i dorosłych, quizy oraz gry edukacyjne.

 

 

W ramach projektu odbędą się jeszcze 2 spotkania:

ŚWIĘTA Z TRADYCJĄ, sobota 15.12, godz. 12:00-18:00

RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA, sobota 19.01, godz. 12:00-18:00

 

W czasie trwania całego projektu równolegle będzie prowadzony konkurs „Różne pokolenia – wspólny czas” z  atrakcyjną nagrodą: dwuosobowym pobytem w sanatorium.  By wygrać nagrodę dla siebie lub najbliższych,  należy przedstawić w jaki sposób najchętniej spędzasz czas ze swoją rodziną. Forma zgłoszenia konkursowego jest dowolna – może to być zdjęcie, filmik, list, rękodzieło, esej itp. - im bardziej kreatywna praca, tym większe szanse na wygraną. Ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie nagrody odbędzie się podczas spotkania „Rodzina razem się trzyma” w Galerii Orkana, w sobotę 19 stycznia 2019 r. o godz. 17:00
   Tragedia w Gdyni. Trzech mężczyzn zginęło w wypadku       Dzień pogrzebu Jana Olszewskiego       Liderzy PSL i Wiosny z dodatnim bilansem w sondażu zaufania       Kornel Morawiecki: Jan Olszewski to nie tylko Polska       Jan Olszewski - dobry i sprawiedliwy prawnik       Łukjanow: rząd Polski zachowuje się genialnie       Sędzia: nowa KRS pod ramię z posłanką Pawłowicz       Tragiczny pożar w Szklarskiej Porębie. Cztery ofiary       Społeczeństwo ma prawo znać nazwiska protestujących       Kontrowersje wokół nominacji sędziego z KRS       Minister jak menadżer, czyli auto do pensji       Paryż: Ataki kwasem w metrze        PSL spotem zaczyna kampanię do PE        Donald Trump wprowadza stan wyjątkowy w USA       USA: Strzelanina w stanie Illinois. Nie żyje 5 osób              Lubieżność z domieszką obłudy       Ekstraklasa: Piast bije w starciu byłych selekcjonerów       Pence oskarża Iran o nazistowski antysemityzm       Rzeczniczka Białego Domu przesłuchana ws. RussiaGate