Kultura koziolek.pl

Osiemnaste urodziny Teatru ITP (2019-05-13)

W tym roku mija 18 lat od powstania studenckiego, muzycznego Teatru ITP. Z tej okazji zespół przygotowuje się do specjalnego wydarzenia.

Świętowanie osiemnastych urodzin ITP odbędzie się 26. maja (niedziela) o godz. 18.00 w Auli Kard. Wyszyńskiego KUL. Tego dnia widzowie zobaczą "Perlę 2" - odnowiony pierwszy spektakl studenckiej grupy. Za scenariusz i reżyserię przedstawienia odpowiada Justyna Kociuba oraz Urszula Kasprzak-Wąsowska. Nie zabraknie wspomnień muzycznych z poprzednich sztuk teatralnych. Małgorzata Józwik, Katarzyna Prokopowicz, Justyna Kazek, Kinga Moczydłowska, Anna Kłos i Martyna Sabak ponownie wykonają niezapomniane utwory z repertuaru zespołu. Na tym nie koniec atrakcji. Na widzów czeka również tort urodzinowy.

Teatr ITP zrealizował do tej pory ponad 30. premier. Zespół ma za sobą prawie 500 występów na scenie. Spektakle pokazywane są nie tylko w Lublinie, ale również w innych miastach Polski. Obecnie w repertuarze zespołu są trzy tytuły: "Sobowtóry", "Oskar i Róża" oraz "Zazdrośnice".

Wejściówki na Osiemnaste urodziny ITP są darmowe. Można je odbierać we wtorki i czwartki w godz. 18.00-19.00 w sali CTW-02 Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Rabini: Każdy pies jest zły i nieczysty       Traveldata: Wakacje w górę, wakacje w dół       Best Family zmienia się w TUI Kids Club       Plan ministra turystyki Grecji: Cztery procent wzrostu rocznie       Oczyszczalnia ścieków w PPP       Braki kadrowe nie uzasadniają przewlekłości postępowania        Serie A: 3,5 mln euro to za mało za Stępińskiego              Wniosek o uzupełnienie decyzji a termin do wniesienia odwołania       Sondaż: Studenci filozofii wybierają socjalizm       USA: Kongresmen z Polski wniesie rezolucję potępiającą Trumpa       Najbardziej stroma ulica świata jest w Walii              Organ musi uzasadnić odmowę udostępnienia sprawozdania       Można połączyć muzeum z inną instytucją kultury       Boris Johnson oskarża lidera opozycji o antysemityzm       "Była premier dwukrotnie przegrywa walkę o komisję. Żenujące"       ePUAP pułapką dla urzędników       Nie można przedłużyć terminu na rozstrzygnięcie nadzorcze       Ludowcy z głową na srebrnej tacy