Kultura koziolek.pl

Osiemnaste urodziny Teatru ITP (2019-05-13)

W tym roku mija 18 lat od powstania studenckiego, muzycznego Teatru ITP. Z tej okazji zespół przygotowuje się do specjalnego wydarzenia.

Świętowanie osiemnastych urodzin ITP odbędzie się 26. maja (niedziela) o godz. 18.00 w Auli Kard. Wyszyńskiego KUL. Tego dnia widzowie zobaczą "Perlę 2" - odnowiony pierwszy spektakl studenckiej grupy. Za scenariusz i reżyserię przedstawienia odpowiada Justyna Kociuba oraz Urszula Kasprzak-Wąsowska. Nie zabraknie wspomnień muzycznych z poprzednich sztuk teatralnych. Małgorzata Józwik, Katarzyna Prokopowicz, Justyna Kazek, Kinga Moczydłowska, Anna Kłos i Martyna Sabak ponownie wykonają niezapomniane utwory z repertuaru zespołu. Na tym nie koniec atrakcji. Na widzów czeka również tort urodzinowy.

Teatr ITP zrealizował do tej pory ponad 30. premier. Zespół ma za sobą prawie 500 występów na scenie. Spektakle pokazywane są nie tylko w Lublinie, ale również w innych miastach Polski. Obecnie w repertuarze zespołu są trzy tytuły: "Sobowtóry", "Oskar i Róża" oraz "Zazdrośnice".

Wejściówki na Osiemnaste urodziny ITP są darmowe. Można je odbierać we wtorki i czwartki w godz. 18.00-19.00 w sali CTW-02 Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Rosyjska flota powiększyła się o atomowy lodołamacz       Jak Ławrientij Beria chciał rozbić ZSRR       66 proc. Polaków: Zmiany klimatu wpłyną na nasze życie       Michał Kucharczyk odchodzi z Legii Warszawa       Iran może zatopić amerykańskie okręty wojenne "tajną bronią"       Trybunał: Rosja musi uwolnić marynarzy z Ukrainy. Natychmiast       Ambasador USA wzywa Pekin do dialogu z Dalajlamą       Placówka dyplomatyczna Tajwanu w USA zmienia nazwę       Afryka: Sukcesy dżihadystów w rejonie Sahelu       Agent ubezpieczeniowy oszukał firmę na 1,3 mln zł       Drzyzga: Najważniejsze są kwalifikacje olimpijskie       Rosjanin szmuglował instrukcje do F-16. Tłumaczenie zwala z nóg       Wojna domowa po angielsku       Wtyczka zablokuje irytujące zdjęcia bobasów na Facebooku       Wypadek awionetki pod Poznaniem       Trzęsienie ziemi kilka godzin przed lądowaniem Trumpa       Starcie w więzieniu. Nie żyje 29 osadzonych       SpaceX umieścił 60 satelitów na orbicie. Nowa era internetu?       Nielegalni imigranci w naczepie ciężarówki       Kolejka na Mount Everest. Kolejne ofiary