Kultura koziolek.pl

Piknik Motoryzacyjny z okazji Dnia Ojca (2019-06-18)

Piknik Motoryzacyjny z okazji Dnia Ojca

22 czerwca Stowarzyszenie Lubelskie Klasyki Nocą przejmują parking przed SKENDE i IKEA. Odbędzie się tu niezwykłe wydarzenie motoryzacyjne zorganizowane z okazji Dnia Ojca. 
Zjadą się miłośnicy samochodów, którzy zaprezentują swoje nietypowe auta. Będzie można zobaczyć przekrój historii motoryzacji z całego świata i porozmawiać z właścicielami nietypowych pojazdów. Swój udział zapowiedziało już ponad 200 kierowców! 

Na naszym parkingu pojawią się stare samochody klasyczne, stuningowane lub takie, które zostały zbudowane od zera przez właścicieli. Nie zabraknie też tych najnowocześniejszych, naszpikowanych nowymi technologiami oraz udogodnieniami. Oprócz tego pojawią się zabytkowe wozy strażackie. Piknik to doskonała okazja, aby pokazać dzieciom samochody Waszej młodości, ale także, aby zobaczyć jakie trendy panują we współczesnej motoryzacji. 

Swój udział zapowiedzieli: Stowarzyszenie Lubelskie Klasyki Nocą, Low Lublin, Lubelski Klub Mustanga, Grupa Subaru, Grupa Volvo, Grupa Mercedes i wiele innych. 

Ale to nie wszystko! Będziecie mogli spróbować swoich sił za kierownicą Drift Trike – czyli trójkołowych maszyn służących do jazdy w poślizgu. Miłośnicy mocnych brzmień także znajdą coś dla siebie. Jedna z najbardziej znanych  w Polsce firm, zajmująca się zabudową Car Audio - Dobry Ton - zaprezentuje Volkswagena Passata CC, który ma w sobie więcej sprzętu audio niż nie jedna sala koncertowa. Na fanów car-wrappingu czekają z kolei specjaliści z Ubieramysamochody.pl, którzy pokażą nowe projekty aut oklejanych specjalną folią i grafiką reklamową. Będzie można zobaczyć np. zmienione Audi R8.

Najmłodsi także nie będą się nudzić. Czekają na nich m.in. nasze place zabaw, tor rowerowy 
i mini skate park oraz lody.

Chcesz pokazać swój samochód na pikniku?

Jeżeli masz nietypowy pojazd (egzotyczny, klasyczny, stuningowany, czy zbudowany od zera) 
i chcesz pokazać go innym na pikniku, napisz na: jatez@klasycznydzienojca.pl. 

Widzimy się 22 czerwca od 11:00 do 15:00!
Parking przed SKENDE i IKEA (od ul. Kupieckiej)
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   LO straconych marzeń       Nowy prezydent Litwy nie składa obietnic bez pokrycia       PE poparł kandydaturę Ursuli von der Leyen       Pierwsza dama bez pensji na własne życzenie       Netflix usuwa scenę samobójstwa z serialu o nastolatkach       Krzysztof Olendzki: Nie kupujemy sal na koncerty       Płaćmy pierwszej damie       PiS poprze von der Leyen       Szef MEN: To niczyja wina, taki jest system rekrutacji       Krystyna Pawłowicz żegna się z polityką       Ludzie Borisa Johnsona rozważają plan zawieszenia parlamentu       Brzytwa, której chcą się chwycić torysi       Nowy wykonawca rozbierze terminal w Radomiu       Salvini chce oczyścić kraj z "nielegalnych" romskich obozów       Zatrzymano irackiego kaznodzieję. Jest skazany za terroryzm       Polska aplikacja dla NASA       Ukraina: "Sługa narodu" ma ponad 50 proc. poparcia       PiS waha się w sprawie von der Leyen       Wyspy na rafie nie zatoną? Przystosują się do zmian klimatu       Kto tak naprawdę był na Księżycu? Ludzie czy Obcy?