Kultura koziolek.pl

Piknik Motoryzacyjny z okazji Dnia Ojca (2019-06-18)

Piknik Motoryzacyjny z okazji Dnia Ojca

22 czerwca Stowarzyszenie Lubelskie Klasyki Nocą przejmują parking przed SKENDE i IKEA. Odbędzie się tu niezwykłe wydarzenie motoryzacyjne zorganizowane z okazji Dnia Ojca. 
Zjadą się miłośnicy samochodów, którzy zaprezentują swoje nietypowe auta. Będzie można zobaczyć przekrój historii motoryzacji z całego świata i porozmawiać z właścicielami nietypowych pojazdów. Swój udział zapowiedziało już ponad 200 kierowców! 

Na naszym parkingu pojawią się stare samochody klasyczne, stuningowane lub takie, które zostały zbudowane od zera przez właścicieli. Nie zabraknie też tych najnowocześniejszych, naszpikowanych nowymi technologiami oraz udogodnieniami. Oprócz tego pojawią się zabytkowe wozy strażackie. Piknik to doskonała okazja, aby pokazać dzieciom samochody Waszej młodości, ale także, aby zobaczyć jakie trendy panują we współczesnej motoryzacji. 

Swój udział zapowiedzieli: Stowarzyszenie Lubelskie Klasyki Nocą, Low Lublin, Lubelski Klub Mustanga, Grupa Subaru, Grupa Volvo, Grupa Mercedes i wiele innych. 

Ale to nie wszystko! Będziecie mogli spróbować swoich sił za kierownicą Drift Trike – czyli trójkołowych maszyn służących do jazdy w poślizgu. Miłośnicy mocnych brzmień także znajdą coś dla siebie. Jedna z najbardziej znanych  w Polsce firm, zajmująca się zabudową Car Audio - Dobry Ton - zaprezentuje Volkswagena Passata CC, który ma w sobie więcej sprzętu audio niż nie jedna sala koncertowa. Na fanów car-wrappingu czekają z kolei specjaliści z Ubieramysamochody.pl, którzy pokażą nowe projekty aut oklejanych specjalną folią i grafiką reklamową. Będzie można zobaczyć np. zmienione Audi R8.

Najmłodsi także nie będą się nudzić. Czekają na nich m.in. nasze place zabaw, tor rowerowy 
i mini skate park oraz lody.

Chcesz pokazać swój samochód na pikniku?

Jeżeli masz nietypowy pojazd (egzotyczny, klasyczny, stuningowany, czy zbudowany od zera) 
i chcesz pokazać go innym na pikniku, napisz na: jatez@klasycznydzienojca.pl. 

Widzimy się 22 czerwca od 11:00 do 15:00!
Parking przed SKENDE i IKEA (od ul. Kupieckiej)
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Mała przewaga partii Ganca. Rządowy impas w Izraelu       Dwucyfrowy wzrost na rynku muzycznym       Pacjenci nie kupią wielu leków na zgagę. Decyzja GIF       Mężczyzna rzucił się z czwartego piętra w siedzibie Facebooka       Strajk Klimatyczny. Młodzi ludzie wyszli na ulice       Tajwan zrywa stosunki dyplomatyczne z Kiribati       Dlaczego wstyd przestał być wartością?       Fairweather: Uderzyła mnie zwyczajność Pileckiego       Waczyński: Byliśmy przygotowani na sukces       Bartoszewski: Ormianie sprzedali mnie Czeczenom       Dlaczego Bliski Wschód znów płonie?       Cichocki: Niemieckie państwo przestało funkcjonować       Jak Niemcom wraca pamięć       Przyjazd Trumpa do Polski? "Kalendarze są obciążone"       Korwin-Mikke o poparciu dla PiS: Durnych jest więcej              Ranking Samorządów 2019: Potencjał finansowy miast i gmin       Psychiatrzy krytykują akcję "nie świruj, idź na wybory"       Prezydent Duda oburzony akcją "Nie świruj, idź na wybory"       Pół roku po zakończeniu umowy. PFN płaciła dalej