Policja informuje koziolek.pl

Radzyń Podl.: Tragiczny finał poszukiwań 31-latki (2016-05-06)
Tragicznie zakończyły się poszukiwania 31-latki z gm. Czemierniki, która zaginęła 29 kwietnia 2016 roku. Jej zaginięcie zgłosiła rodzina po tym jak kobieta w godzinach porannych wyjechała z miejsca zamieszkania samochodem marki Suzuki Vitara. Wczoraj po południu w rzece Tyśmienica odnalezione zostało ciało kobiety, prawdopodobnie zaginionej 31-latki Przeprowadzone badania pozwolę potwierdzić jej tożsamość.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu prowadzone były szeroko zakrojone poszukiwania za 31-latką. W działania włączyli się policjanci KWP Lublin- Sekcji Antyterrorystycznej, strażacy z PSP Radzyń Podlaski, PSP Parczew, OSP Podedwórze oraz rodzina i znajomi zaginionej kobiety. Za pomocą specjalistycznego sprzętu sprawdzony był teren przyległy do miejsca znalezienia auta jak też koryto rzeki. Rozległy teren w pobliżu rzeki Tyśmienica, w którym prowadzone były poszukiwania sprawdzony został również za pomocą Drona.

Wczoraj w godzinach popołudniowych w trakcie prowadzonych poszukiwań, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie, po raz kolejny sprawdzając koryto rzeki Tyśmienica, w pobliżu miejscowości Żminne, gm. Siemień, ujawnili ciało kobiety, prawdopodobnie zaginionej 31-latki. Znajdowało się ono około 2,5 km od miejsca, gdzie odnaleziono samochód zaginionej . Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora decyzją którego ciało zabezpieczone zostało do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci jak też tożsamości kobiety.


   PKO Ekstraklasa: Cracovia pokonała Arkę       Niemcy: Ośmiolatek znów pędził autostradą. Rozbił auto       Apple i Samsung mają problem. Chodzi o promieniowanie       Lewica rzuca wyzwanie Platformie Obywatelskiej       Tusk: Oby Johnson nie został zapamiętany "Panem Bez Umowy"       Biedroń: Nie ma tęczowej zarazy, jest zaraza nienawiści        Zandberg: Nie będziemy wracać do przeszłości        Czy należy usunąć krzyż z Giewontu?       Czarzasty do Ziobry: Czy jest pan świństwogenny?        Kto powinien być kandydatem KO na prezydenta?       Hongkong: policja zaatakowała. Użyła gazu łzawiącego       Powstaje gra inspirowana dziełem Lema. Tylko którym?       IMGW ostrzega. Będą burze w górach       Rosja wystrzeliła rakiety balistyczne       Odnaleziono zwłoki drugiego grotołaza?       Korea Północna znów testowała rakiety       Im więcej emotikonów, tym częściej uprawiasz seks       Dania wzmacnia więź wojskową z Grenlandią       Wojciech Weiss: Chciałem tylko być malarzem       Świnka Peppa sprzedana za 4 mld dolarów