Policja informuje koziolek.pl

Radzyń Podl.: Tragiczny finał poszukiwań 31-latki (2016-05-06)
Tragicznie zakończyły się poszukiwania 31-latki z gm. Czemierniki, która zaginęła 29 kwietnia 2016 roku. Jej zaginięcie zgłosiła rodzina po tym jak kobieta w godzinach porannych wyjechała z miejsca zamieszkania samochodem marki Suzuki Vitara. Wczoraj po południu w rzece Tyśmienica odnalezione zostało ciało kobiety, prawdopodobnie zaginionej 31-latki Przeprowadzone badania pozwolę potwierdzić jej tożsamość.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu prowadzone były szeroko zakrojone poszukiwania za 31-latką. W działania włączyli się policjanci KWP Lublin- Sekcji Antyterrorystycznej, strażacy z PSP Radzyń Podlaski, PSP Parczew, OSP Podedwórze oraz rodzina i znajomi zaginionej kobiety. Za pomocą specjalistycznego sprzętu sprawdzony był teren przyległy do miejsca znalezienia auta jak też koryto rzeki. Rozległy teren w pobliżu rzeki Tyśmienica, w którym prowadzone były poszukiwania sprawdzony został również za pomocą Drona.

Wczoraj w godzinach popołudniowych w trakcie prowadzonych poszukiwań, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie, po raz kolejny sprawdzając koryto rzeki Tyśmienica, w pobliżu miejscowości Żminne, gm. Siemień, ujawnili ciało kobiety, prawdopodobnie zaginionej 31-latki. Znajdowało się ono około 2,5 km od miejsca, gdzie odnaleziono samochód zaginionej . Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora decyzją którego ciało zabezpieczone zostało do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci jak też tożsamości kobiety.


   Iran może zatopić amerykańskie okręty wojenne "tajną bronią"       Sędzie blokuje fundusz na budowę muru Trumpa       Oszczędne monitory z odpadów przyszłością elektroniki       Pozwano surowe prawo aborcyjne w Alabamie       Trump rozważa ułaskawienie żołnierzy       USA: Testy rakietowe Korei Północnej naruszyły rezolucję ONZ       Para Prezydencka odwiedziła sześcioraczki i ich rodziców       Sondaż: Czy należy zlikwidować ciszę wyborczą       Rajd Sardynii: Kolejne wyzwanie Kajetanowicza        Normandia pamięta o polskich pilotach       Szwedzki rząd: nie można karać dzieci za zbrodnie rodziców       Sztuczna inteligencja a dane osobowe       Rosja wraca do Afryki       Elizabeth Revol zdobyła dwa szczyty w dwa dni       Lewandowski walczy o Puchar Niemiec       Hiszpański rząd: Brexit bez umowy wydaje się nieunikniony       Johnson najlepszym i... najgorszym kandydatem na premiera       Polacy na drugim miejscu w Środkowej Dalmacji       13 rannych po eksplozji w Lyonie. Macron: To był atak       Kukiz: Zdjęcia przy powodzi? To są polityczne sępy