Niedziela, 21 Października 2018
Temperatura: 3°C
Ciśnienie: 1029hPa
Wiatr: 7km/h N

Kultura koziolek.pl

Robert Kasprzycki zagra w Lublinie! 20 października - Hades Szeroka. (2018-10-10)

Po długim oczekiwaniu, Robert Kasprzycki przyjął zaproszenie i 20 października odwiedzi Lublin z koncertem.

Robert Kasprzycki. Poeta, śpiewający autor, komiwojażer wzruszeń. Autor dziesiątek piosenek przebojowych i niszowych, gospodarz koncertów na ogół jasnych, miłośnik życia w drodze. 

Kolekcjoner gatunków i sytuacji scenicznych. Zagrał ponad tysiąc koncertów w klubach, pubach, teatrach, salach koncertowych, na wielkich i małych festiwalach. 

Zahaczył o Studencki Festiwal Piosenki, festiwale kabaretowe, Woodstock i Sacrum-Profanum.

Od dawna nie grał w Lublinie, więc, jak mówi, koncert nie skończy się na dwóch godzinach i do domu. Zapraszamy.

Termin: 20.10.2018, godz. 19.00

Miejsce: Restauracja Hades-Szeroka

Cena biletów: 30zł

Kontakt w sprawie biletów: 81 532 87 61
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   PKW: Niemal 600 incydentów wyborczych do godziny 16.00       "Konstytucja" na PKiN nie narusza ciszy wyborczej       Zmarł Norweg, który pokrzyżował atomowe plany nazistów       Amerykański senator: Za śmiercią Khashoggiego stoi książę       Szef MSZ Arabii Saudyjskiej: Zabicie Khashoggiego to błąd       Erdogan przedstawi oświadczenie ws. zabójstwa Khashoggiego       Hvorecky: Tęsknota za Europą Środkową       Policja sprawdza długopisy. "Można było zetrzeć krzyżyk"       Co łączy klątwę Jagiellończyka z klątwą Tutanchamona?       Niemcy do USA: Myślcie o konsekwencjach zerwania traktatu       Gorbaczow: Czy w USA nie widzą co może się stać?       Rasistowskie uwagi pasażera Ryanair. Ludzie oburzeni       Sześć bramek w Lubinie. Dąbrowski ratuje punkt       Serie A: Reca oglądał z ławki jak Stępiński przegrywa       Polscy awangardziści w Paryżu       USA, Rosja i rakiety: powrót do zimnej wojny       Trwa głosowanie. 41,65 proc. wyborców do godziny 17       Jordania wypowie część układu pokojowego z Izraelem       Śląskie: Błąd na kartach do głosowania w Mikołowie       Kandydat skreślony tuż przed głosowaniem. Będzie protest?