Spektakl komediowy Pikantni w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Data dodania: 27 wrzesień 2021
Spektakl komediowy Pikantni w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

„Pikantni”, reż. Tomasz Gawron / spektakl komediowy

Centrum Spotkania Kultur | 7.11.2021, godz. 16.00 i 19.00

 

„Pikantni” – komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

 

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

 

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

 

Obsada

Doris – Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl

Bea – Anna Mucha

Christoph – Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel

Alex – Michał Ziembicki

 

Bilety w cenie: 55 zł | 75 zł | 95 zł | 125 zł

Miejsca sprzedaży:

 

https://adria-art.pl/wydarzenia/760/teatr-pikantni

 

designed by net-line.pl