Piątek, 26 Kwietnia 2019

Kultura koziolek.pl

Szukamy Wolontariuszy na Noc Kultury i Wschód Kultury – Inne Brzmienia (2019-04-08)

Nadszedł moment, kiedy zespół Warsztatów Kultury może się wzmocnić w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy na półmetku przygotowań do czerwcowych wydarzeń, a to oznacza, że czas zaprosić do współpracy Wolontariuszy, na których czekają Noc Kultury i Wschód Kultury – Inne Brzmienia. 

 
 

Noc Kultury

Noc Kultury (1/2 czerwca 2019) to w tym roku MiastOpowieść zapraszająca do wyjątkowej lektury miasta. Wolontariuszom również należy się rozdział w tej historii! Magia w mieście to piękne zjawisko, ale mądrze jest nad nim panować. A kto pomoże nam zrobić to lepiej, jeśli nie wolontariuszowy DreamTeam?

Zapisy:
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej.

Ważne terminy: 
8-28 kwietnia 2019 r. – rekrutacja Wolontariuszy 
6-30 maja 2019 r. – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz.) Szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji. 
27 maja - 2 czerwca 2019 r. – największe zaangażowanie. Szczegółowy grafik do ustalenia. 

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

 

Wschód Kultury – Inne Brzmienia

Wschód Kultury – Inne Brzmienia (27-30 czerwca 2019) to niezmiennie szansa na spotkanie ze znakomitą muzyką. Pierwsze ogłoszenia ucieszyły już fanów z wielu polskich miast i dużo osób planuje przyjazd do Lublina. Zapraszani artyści nigdy nie zawodzą, festiwal ma przecudowną aurę i wygląda na to, że nie tylko my tak myślimy. Nominacja do nagrody Fryderyk dla najlepszego wydarzenia mówi sama za siebie. A jeśli muzyka Wam nie wystarczy, Inne Brzmienia proponują też świetne filmy i spotkania.

Zapisy:
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej.

Ważne terminy: 
8 kwietnia - 22 maja 2019 r. – rekrutacja Wolontariuszy 
5-26 czerwca 2019 r. – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz.) Szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji. 
24-30 czerwca 2019 r. – największe zaangażowanie. Szczegółowy grafik do ustalenia. 

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Polska sztuczna inteligencja pomoże alkoholikom       USA: Autostrada w ogniu. Potężny wypadek w Kolorado       Beata Mazurek też może zostać blondynką       Rosyjska armia ćwiczyła niszczenie okrętów na Morzu Czarnym       Ponad 2 miliony turystów w Toruniu       Trump: Nie zapłaciliśmy Korei za Warmbiera. Zmyślił cytat?       Czy żyrafom grozi wygnięcie?       Do kryminału za cofanie licznika. Duda podpisał ustawę       Biskup w czasie mszy cytował antysemicką fałszywkę       "Guardian": Węgry głodzą uchodźców bez prawa do azylu       Goldman Sachs: Brexit uderza w inwestycje       Urzędnicy kancelarii Komorowskiego z zarzutami       Wampir z Zagłębia. Historia zbrodni       Brexitu nie będzie, a rząd i tak spyta Szkotów o niepodległość?       LEGO stworzyło klocki dla niewidzących dzieci       Zobacz, jak żyje amazońskie plemię Huaorani       Rosja: Mamy mniej rakiet z głowicami atomowymi niż możemy       Korea Płn.: Generał zapłacił za porażkę szczytu Kim-Trump?       Transseksualistka w parlamencie. "Spalić ją żywcem"       Dlaczego nowe stowarzyszenie wzbudziło emocje w PO