Kultura koziolek.pl

Szukamy Wolontariuszy na Noc Kultury i Wschód Kultury – Inne Brzmienia (2019-04-08)

Nadszedł moment, kiedy zespół Warsztatów Kultury może się wzmocnić w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy na półmetku przygotowań do czerwcowych wydarzeń, a to oznacza, że czas zaprosić do współpracy Wolontariuszy, na których czekają Noc Kultury i Wschód Kultury – Inne Brzmienia. 

 
 

Noc Kultury

Noc Kultury (1/2 czerwca 2019) to w tym roku MiastOpowieść zapraszająca do wyjątkowej lektury miasta. Wolontariuszom również należy się rozdział w tej historii! Magia w mieście to piękne zjawisko, ale mądrze jest nad nim panować. A kto pomoże nam zrobić to lepiej, jeśli nie wolontariuszowy DreamTeam?

Zapisy:
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej.

Ważne terminy: 
8-28 kwietnia 2019 r. – rekrutacja Wolontariuszy 
6-30 maja 2019 r. – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz.) Szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji. 
27 maja - 2 czerwca 2019 r. – największe zaangażowanie. Szczegółowy grafik do ustalenia. 

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

 

Wschód Kultury – Inne Brzmienia

Wschód Kultury – Inne Brzmienia (27-30 czerwca 2019) to niezmiennie szansa na spotkanie ze znakomitą muzyką. Pierwsze ogłoszenia ucieszyły już fanów z wielu polskich miast i dużo osób planuje przyjazd do Lublina. Zapraszani artyści nigdy nie zawodzą, festiwal ma przecudowną aurę i wygląda na to, że nie tylko my tak myślimy. Nominacja do nagrody Fryderyk dla najlepszego wydarzenia mówi sama za siebie. A jeśli muzyka Wam nie wystarczy, Inne Brzmienia proponują też świetne filmy i spotkania.

Zapisy:
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej.

Ważne terminy: 
8 kwietnia - 22 maja 2019 r. – rekrutacja Wolontariuszy 
5-26 czerwca 2019 r. – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz.) Szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji. 
24-30 czerwca 2019 r. – największe zaangażowanie. Szczegółowy grafik do ustalenia. 

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Betlej: Touroperatorów ratują mniejsze koszty       Prezes PSL: moglibyśmy mieć piękną ilość mandatów       PiS zamiast krucjaty wbił mizerykordię       Morawiecki: Głosy PiS były języczkiem u wagi       Rafał Sonik liderem Pucharu Świata        Trump: nie sprzedamy Turcji myśliwców F-35       Gigantyczny comeback AC/DC?       Niemka zawdzięcza wygraną PiS       PiS znów rozczarowało się Unią Europejską       Anita Włodarczyk nie obroni tytułu. MŚ bez Polki       Rosja - Ukraina: Impas przełamany?       Iker Casillas zawiesza karierę       Rząd nie wierzy w prąd       Jaka polityka migracyjna       Alkohol zabija częściej niż smog       Pod peruką próbował przemycić do Hiszpanii kokainę       Von der Leyen obroni najważniejsze polskie interesy w Unii       Tour de France: Kości trzeszczą i krew sika       Rząd ma pomysł, kto odpowie za bezpieczeństwo sieci 5G       Ostra konkurencja na starcie do liceów