Kultura koziolek.pl

Tadeusz Dominik w Wirydarzu (2019-03-18)

Wystawa malarstwa jednego z najwybitniejszych malarzy współczesnych Prof. Tadeusza Dominika. Wystawa pt. Pejzaż, przygotowywana w roku jubileuszu 20-lecia powstania Galerii Wirydarz i jest próbą oddania hołdu Artyście, z którym galeria współpracowała wiele lat.

Zaprezentujemy obrazy pochodzące jeszcze z pracowni Artysty i z kolekcji prywatnych. Wszystkie obrazy malowane w technice olejnej na płótnie i prezentujące ulubiony temat Profesora - pejzaż.

Wystawę tą objął Patronatem Honorowym Prezydent Miasta Lublina Pan Krzysztof Żuk, a wernisaż 22 marca o godz. 18.00 zaszczyci swoją obecnością Rodzina Artysty na czele z żoną Cynthią Dominik.

Wystawa potrwa do 18 maja 2019.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   "Trump dla Żydów jak drugie przyjście Boga". Trump: Dziękuję       Sikorski: Naszemu rządowi brak stanowczości Danii wobec USA       USA: Trump rozważa odejście od prawa ziemi       Indie odejdą od zasady nieatakowania bronią atomową?       Pompeo rozmawiał z szefem MSZ Danii o przyjaźni z USA              Negocjacje lekarstwem na niedozwoloną klauzulę       Broniarz: Decyzja o proteście nauczycieli - 26 sierpnia       Pozorne umowy cywilne wymuszą powołanie komisji bhp       Kontrole trzeźwości: rzecznik MŚP wnosi o wydanie objaśnień       Jakie prawa ma pracownik, gdy zostanie odwołany z urlopu       Afera w resorcie sprawiedliwości: "Kasta" nęka I prezes SN       Miller: Dymisja Ziobry? Natychmiast       "W marcu prokuratura zajęła nośniki elektroniczne p. Emilii"       "Nie rozmawia się z USA w ten sposób". Trump odpowiada Danii       Brexit i backstop: Merkel daje Johnsonowi 30 dni       Wspinaczka w Himalajach: Indie łagodzą przepisy       Lewica prezentuje program. Ma pomysł na ZUS       Dyscyplinarka dla prokuratora za "uśmiercenie" generała       Trumpowi zostaje już tylko Polska