Piątek, 26 Kwietnia 2019

Kultura koziolek.pl

Tadeusz Dominik w Wirydarzu (2019-03-18)

Wystawa malarstwa jednego z najwybitniejszych malarzy współczesnych Prof. Tadeusza Dominika. Wystawa pt. Pejzaż, przygotowywana w roku jubileuszu 20-lecia powstania Galerii Wirydarz i jest próbą oddania hołdu Artyście, z którym galeria współpracowała wiele lat.

Zaprezentujemy obrazy pochodzące jeszcze z pracowni Artysty i z kolekcji prywatnych. Wszystkie obrazy malowane w technice olejnej na płótnie i prezentujące ulubiony temat Profesora - pejzaż.

Wystawę tą objął Patronatem Honorowym Prezydent Miasta Lublina Pan Krzysztof Żuk, a wernisaż 22 marca o godz. 18.00 zaszczyci swoją obecnością Rodzina Artysty na czele z żoną Cynthią Dominik.

Wystawa potrwa do 18 maja 2019.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   CI Games odkrywa karty. Wiemy, co pokaże w Los Angeles       Gasiuk-Pihowicz przeprosiła Wassermann za słowa o ojcu       PKW wylosowała numery list. KE z numerem 3, PiS z 4       Polska sztuczna inteligencja pomoże alkoholikom       USA: Autostrada w ogniu. Potężny wypadek w Kolorado       Beata Mazurek też może zostać blondynką       Rosyjska armia ćwiczyła niszczenie okrętów na Morzu Czarnym       Ponad 2 miliony turystów w Toruniu       Trump: Nie zapłaciliśmy Korei za Warmbiera. Zmyślił cytat?       Czy żyrafom grozi wygnięcie?       Do kryminału za cofanie licznika. Duda podpisał ustawę       Biskup w czasie mszy cytował antysemicką fałszywkę       "Guardian": Węgry głodzą uchodźców bez prawa do azylu       Goldman Sachs: Brexit uderza w inwestycje       Urzędnicy kancelarii Komorowskiego z zarzutami       Wampir z Zagłębia. Historia zbrodni       Brexitu nie będzie, a rząd i tak spyta Szkotów o niepodległość?       LEGO stworzyło klocki dla niewidzących dzieci       Zobacz, jak żyje amazońskie plemię Huaorani       Rosja: Mamy mniej rakiet z głowicami atomowymi niż możemy