Piątek, 26 Kwietnia 2019

Kultura koziolek.pl

Teatr ITP - "Zazdrośnice" 12-14 IV (2019-04-02)

Szykuje się kolejny maraton z najnowszym spektaklem Teatru ITP. Zespół ponownie zaprezentuje "Zazdrośnice" w ramach Sceny Edukacyjnej ITP.

 

Cztery przyjaciółki od serca, na zawsze. Od dziecka zwierzały się sobie ze wszystkiego, dzieliły każdą radością i smutkiem. Wierzą, że miłość przemija, lecz przyjaźń jest wieczna. Jednak gdy jedna z nich zaczyna korespondować z chłopakiem, z którym spotykała się jej przyjaciółka, więzi łączące cztery dziewczyny zostają wystawione na ciężką próbę…

Do czego jesteśmy zdolni, gdy zawładną nami zazdrość i uraza? Jak cienka linia dzieli miłość i nienawiść, przyjaźń i zemstę?

Spektakl oparty na książce Erica-Emmanuela Schmitta.

 

Adaptacja tekstu i reżyseria: Mariusz Lach sdb,

Scenografia, kostiumy: Teatr ITP

Obsługa techniczna: Mateusz Wójtowicz, Krzysztof Wach

Występują: Anka - Dagmara Winiarczyk, Julia - Jola Dziedzicka, Patrycja - Marcelina Simian, Sabina - Maria Kępińska

 

"Zazdrośnice" miały swoją premierę 22. marca. Najbliższe pokazy sztuki odbędą się w dniach 12-14. kwietnia (piątek-niedziela) o godz. 19.00 w sali CTW-02 KUL. Na spektakl obowiązuje wcześniejsza rezerwacja wejściówek. Szczegóły są dostępne na stronie itp.kul.lublin.pl.

 

UWAGA! W spektaklu wykorzystywane są silne światła stroboskopowe!
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Polska sztuczna inteligencja pomoże alkoholikom       USA: Autostrada w ogniu. Potężny wypadek w Kolorado       Beata Mazurek też może zostać blondynką       Rosyjska armia ćwiczyła niszczenie okrętów na Morzu Czarnym       Ponad 2 miliony turystów w Toruniu       Trump: Nie zapłaciliśmy Korei za Warmbiera. Zmyślił cytat?       Czy żyrafom grozi wygnięcie?       Do kryminału za cofanie licznika. Duda podpisał ustawę       Biskup w czasie mszy cytował antysemicką fałszywkę       "Guardian": Węgry głodzą uchodźców bez prawa do azylu       Goldman Sachs: Brexit uderza w inwestycje       Urzędnicy kancelarii Komorowskiego z zarzutami       Wampir z Zagłębia. Historia zbrodni       Brexitu nie będzie, a rząd i tak spyta Szkotów o niepodległość?       LEGO stworzyło klocki dla niewidzących dzieci       Zobacz, jak żyje amazońskie plemię Huaorani       Rosja: Mamy mniej rakiet z głowicami atomowymi niż możemy       Korea Płn.: Generał zapłacił za porażkę szczytu Kim-Trump?       Transseksualistka w parlamencie. "Spalić ją żywcem"       Dlaczego nowe stowarzyszenie wzbudziło emocje w PO