Kultura koziolek.pl

Teatr ITP - "Zazdrośnice" 12-14 IV (2019-04-02)

Szykuje się kolejny maraton z najnowszym spektaklem Teatru ITP. Zespół ponownie zaprezentuje "Zazdrośnice" w ramach Sceny Edukacyjnej ITP.

 

Cztery przyjaciółki od serca, na zawsze. Od dziecka zwierzały się sobie ze wszystkiego, dzieliły każdą radością i smutkiem. Wierzą, że miłość przemija, lecz przyjaźń jest wieczna. Jednak gdy jedna z nich zaczyna korespondować z chłopakiem, z którym spotykała się jej przyjaciółka, więzi łączące cztery dziewczyny zostają wystawione na ciężką próbę…

Do czego jesteśmy zdolni, gdy zawładną nami zazdrość i uraza? Jak cienka linia dzieli miłość i nienawiść, przyjaźń i zemstę?

Spektakl oparty na książce Erica-Emmanuela Schmitta.

 

Adaptacja tekstu i reżyseria: Mariusz Lach sdb,

Scenografia, kostiumy: Teatr ITP

Obsługa techniczna: Mateusz Wójtowicz, Krzysztof Wach

Występują: Anka - Dagmara Winiarczyk, Julia - Jola Dziedzicka, Patrycja - Marcelina Simian, Sabina - Maria Kępińska

 

"Zazdrośnice" miały swoją premierę 22. marca. Najbliższe pokazy sztuki odbędą się w dniach 12-14. kwietnia (piątek-niedziela) o godz. 19.00 w sali CTW-02 KUL. Na spektakl obowiązuje wcześniejsza rezerwacja wejściówek. Szczegóły są dostępne na stronie itp.kul.lublin.pl.

 

UWAGA! W spektaklu wykorzystywane są silne światła stroboskopowe!
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Betlej: Touroperatorów ratują mniejsze koszty       Prezes PSL: moglibyśmy mieć piękną ilość mandatów       PiS zamiast krucjaty wbił mizerykordię       Morawiecki: Głosy PiS były języczkiem u wagi       Rafał Sonik liderem Pucharu Świata        Trump: nie sprzedamy Turcji myśliwców F-35       Gigantyczny comeback AC/DC?       Niemka zawdzięcza wygraną PiS       PiS znów rozczarowało się Unią Europejską       Anita Włodarczyk nie obroni tytułu. MŚ bez Polki       Rosja - Ukraina: Impas przełamany?       Iker Casillas zawiesza karierę       Rząd nie wierzy w prąd       Jaka polityka migracyjna       Alkohol zabija częściej niż smog       Pod peruką próbował przemycić do Hiszpanii kokainę       Von der Leyen obroni najważniejsze polskie interesy w Unii       Tour de France: Kości trzeszczą i krew sika       Rząd ma pomysł, kto odpowie za bezpieczeństwo sieci 5G       Ostra konkurencja na starcie do liceów