„Top Gun Maverick”, „Detektyw Bruno” i „Pan wilk i spółka. Bad Guys” premierowo w Multikinie!

Data dodania: 25 maj 2022

27 maja br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć wyczekiwaną premierę „Top Gun: Maverick” z Tomem Cruisem w roli głównej, film familijny „Detektyw Bruno” oraz animację „Pan wilk i spółka. Bad Guys”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Również od 27 maja br. w repertuarze wybranych kinach sieci Multikino widzowie znajdą „Detektywa Bruno” z ukraińskim dubbingiem.

 

Ostatnią sztukę Moliera, a zarazem jedną z najlepszych jego komedii widzowie zobaczą 31 maja o godzinie 19.00 w wybranych kinach Multikino.

 

„Top Gun: Maverick”, „Detektyw Bruno” i „Pan wilk i spółka. Bad Guys” premierowo w Multikinie!

 W filmie Top Gun: Maverick po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Staje na czele spec-grupy pilotów szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było. Spotyka porucznika, Bradleya „Roostera” Bradshawa (Miles Teller), syna swojego przyjaciela,  Nicka „Goose’a” Bradshawa.  Nick zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz wydarzeniom z przeszłości.  W filmie widzowie zobaczą: Toma Cruise’a, Milesa Tellera, Jennifer Connelly, Jona Hamma, Eda Harrisa oraz Vala Kilmera.

Druga propozycja – „Pan Wilk i spółka. Bad Guys” – to nowa komedia animowana ze studia DreamWorks Animation. Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Prania i hakerka  o ciętym języku, miss Tarantula. Kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie,  zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę (której nie ma zamiaru dotrzymać), aby uratować ich wszystkich od kary więzienia: postanawia, że będą dobrymi obywatelami.

Film familijny „Detektyw Bruno” opowiada o Oskarze, który najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia!

„Chory z urojenia” – jedna z najlepszych komedii Molière’a w Multikinie!

 

 

Argana, zrzędliwego hipochondryka, otacza dwór skorumpowanych, wykorzystujących go lekarzy.
W życiu rodzinnym Argan jest ojcem-tyranem, który usiłuje zmusić córkę do małżeństwa, ignorując jej uczucia. Wstrętna macocha tylko podsyca konflikt. Dzięki wytrwałości i podstępom służącej, intencje poszczególnych postaci wychodzą na jaw.

Ostatnia sztuka Moliera jest jedną z jego najlepszych komedii.  Mieści w sobie wszystko, co genialne w jego twórczości. Ponadczasowa klasyka!

W 2022 roku przypada 400. rocznica urodzin mistrza komedii, Moliera. Jubileusz świętujemy prezentując najlepsze komedie jego autorstwa, wystawione w prestiżowym, cieszącym się długoletnią tradycją i estymą teatrze, w Komedii Francuskiej. Udział w tych obchodach mieć będzie Institut français de Pologne (Instytut Francuski w Polsce). W społeczeństwie pełnym przepychu
i powierzchowności, kurtyzana postanawia poświęcić wszystko dla miłości. XIX-wieczny Paryż to miejsce kontrastów: przepychu i powierzchowności, miłości i pożądania, życia i śmierci.

 

Spektakl Chory z urojenia w wykonaniu aktorów Komedii Francuskiej zagości na wielkim ekranie we wtorek 31 maja o godzinie 19.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy.

 Dodatkowe informacje:

Autor: Molière

Czas trwania: 136 minut

Obsada:

aktorzy Komedii Francuskiej

Twórcy:

Claude Stratz (Director)

ZOBACZ ZWIASTUN: https://youtu.be/RJfVXrtVAmo

Pełny repertuar wydarzeń kulturalnych emitowanych w Multikinie dostępny jest na stronie https://multikino.pl/wydarzenia

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

 

 

designed by net-line.pl