Uratuj chore i bezdomne króliki

Data dodania: 31 Październik 2019
Uratuj chore i bezdomne króliki

Wielu z nas wie, jak ważna jest pomoc czworonogom. Jednak zdarza się, że zapominamy o tym, że są to nie tylko psy i koty, ale też inne zwierzęta, które potrzebują naszej pomocy. Ratowaniem potrzebujących królików zajmuje się Fundacja Królewska. 

„Królikom pomagamy od zawsze. Króliki są z nami od zawsze. Kochamy holendry, karzełki, angory, hermeliny, barany z urody i te z charakteru…” – tak o sobie piszą założyciele fundacji. „Przyjmujemy pod swoje skrzydła króliczki porzucone, zostawione samym sobie, często chore i cierpiące, czasem wręcz umierające. Dbamy aby zapomniały o bólu, stresie i ludzkiej obojętności. Chcemy aby od tej pory ich życie było królewskie tak jak na to zasługują. Szukamy im domów i kojarzymy królicze pary. Staramy się edukować opiekunów w kwestii prawidłowego żywienia i opieki. Radzimy  jak urządzić apartament dla królika, jak i w co go wyposażyć, gdzie kupić najlepsze akcesoria, najzdrowsze jedzonko i przysmaki, czym się sugerować w doborze właściwego lekarza. Odwiedzamy w domu naszych podopiecznych, urządzamy wieczorki spa ze skubaniem grzywki, modnym strzyżeniem futerka zgodnie z obowiązującymi trendami oraz manicurem i pedicurem. Wiemy, jak ważna jest szybka reakcja i właściwe leczenie. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami weterynarii króliczej. Przypadki „niewyleczalne” konsultujemy na całym świecie. Czasem staramy się dokonać cudu i rzeczy niemożliwych. Cierpimy, jeśli się nie uda i płaczemy z radości jeśli są chociaż malutkie postępy. Będziemy opisywać najtrudniejsze przypadki medyczne z nadzieją, że pomogą innym zarówno we właściwej  diagnostyce jak i w codziennej walce o uszatego przyjaciela.”
Często leczenie chorych podopiecznych pochłania wiele środków, których nie zawsze fundacji wystarcza. Właśnie dlatego ogłosili zbiórkę, dzięki której będą w stanie pokryć koszty leczenia naszych uszatych przyjaciół.
Właśnie dlatego zachęcamy do wpłacania datków pod tym adresem:
https://pomagam.pl/akcjakroliki3_8?fbclid=IwAR2Fj9i4_JOVu-nZiUYscYat6Dmfb80VSN8KcK61WioZeRBSB1hux9hDkmk
A jeszcze bardziej zachęcamy do adopcji. Na stronie fundacji czeka na Was między innymi: Pralinka, Stanisław, Paproszek i wiele innych.
http://www.fundacjakrolewska.pl/adoptuj-krolika/itemlist.html
#niekupujadoptuj
Maja Wieczorek
designed by net-line.pl