Kultura koziolek.pl

W niedzielę kolejna Wyprzedaż Garażowa na Targu pod Zamkiem (2019-04-24)

Po sukcesie pierwszej Wyprzedaży Garażowej zorganizowanej na Targu pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej przyszedł czas na drugą edycję tego wydarzenia. Już w najbliższą niedzielę, 28 kwietnia, będziemy mieli kolejną szansę sprzedaży, kupna, bądź wymiany przeróżnych rzeczy!

Zainteresowanie I edycją Wyprzedaży Garażowej zaskoczyło nawet  Organizatorów, czego skutkiem jest II edycja wydarzenia. Ponownie mieszkańcy Lublina i okolic będą mogli sprzedać swoje nieużywane rzeczy i zarobić dodatkowe pieniądze. Podczas pierwszej wyprzedaży na targowisku Targ pod Zamkiem pojawiły się tłumy zainteresowanych, a większość wystawionych przedmiotów znalazła nowych nabywców.

 

To ogromne zainteresowanie wyprzedażą pokazało, że wydarzenie było bardzo dobrze odebrane i jest wręcz potrzebne. Wielu z nas ma w swoim domach mnóstwo nieużywanych rzeczy w dobrym stanie. Te rzeczy mogą się przydać komuś innemu, a sprzedający mają możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy lub wymieniania się swoimi przedmiotami

z innymi uczestnikami wyprzedaży.

 

Wiosenne porządki w garażu i na strychu

 

Janusz Sagan „Organizator”: Wiosna to idealny czas na dosłowne „odgruzowanie” naszych domów, strychów, piwnic, garaży i pomieszczeń gospodarczych, a Wyprzedaż Garażowa organizowana przez Targ pod Zamkiem jest do tego świetną okazją. Na wyprzedaży można handlować dosłownie wszystkim, począwszy od drobiazgów zalegających w domach, przez sprzęt RTV i meble, a na przedmiotach kolekcjonerskich kończąc.

 

Obowiązuje zakaz handlu artykułami, których sprzedaż jest powszechnie zabroniona, koncesjonowana lub karalna.

Sprzedającym może być każda osoba prywatna nieprowadząca działalności gospodarczej związanej z handlem, a miejsca do handlu są udostępniane bezpłatnie.

 

Ważne! Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, więc kwestia ustalenia cen pozostaje w gestii sprzedających i kupujących.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Macierewicz odpowiada gen. Różańskiemu: Umie zmyślać       Terminator Patryk Vega       Myśliwy myślał, że strzela do dzika. Zabił mężczyznę       Czarodziej na bocznym torze       Są podwyżki dla weterynarzy! Ale tylko połowa z 40 mln zł       Kaczyński: Film Vegi ma nas pokazać jako złych ludzi       "Polska chce prawdy". Lider AGROunii zakłada partię       Zawiercie: woda w kranach znów zdatna do picia       Paweł Kukiz: Kiedyś na ulicach w Polsce popłynie krew       Andrzej Duda: Proszę wszystkich krzykaczy o spokój       50 milionów ludzi bez prądu. Ogromna awaria w Ameryce Płd.       Afera kateringowa. Żona premiera Izraela zapłaci grzywnę       Nowelizacja Kodeksu karnego. RPO apeluje do prezydenta o weto       Ziobro - UJ: pozew to najgorsza forma dyskusji              Nowy smartfon od Google`a. Pokazali, bo wyciekł       Trump o tekście "New York Timesa": to akt zdrady       5 dobrych rad dla wybierających się na koncerty muzyczne       Generałowie: Polska nie da rady wykorzystać możliwości F-35       Dzieło Darwina sprzedane za ponad 2 miliony złotych