Kultura koziolek.pl

W niedzielę kolejna Wyprzedaż Garażowa na Targu pod Zamkiem (2019-04-24)

Po sukcesie pierwszej Wyprzedaży Garażowej zorganizowanej na Targu pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej przyszedł czas na drugą edycję tego wydarzenia. Już w najbliższą niedzielę, 28 kwietnia, będziemy mieli kolejną szansę sprzedaży, kupna, bądź wymiany przeróżnych rzeczy!

Zainteresowanie I edycją Wyprzedaży Garażowej zaskoczyło nawet  Organizatorów, czego skutkiem jest II edycja wydarzenia. Ponownie mieszkańcy Lublina i okolic będą mogli sprzedać swoje nieużywane rzeczy i zarobić dodatkowe pieniądze. Podczas pierwszej wyprzedaży na targowisku Targ pod Zamkiem pojawiły się tłumy zainteresowanych, a większość wystawionych przedmiotów znalazła nowych nabywców.

 

To ogromne zainteresowanie wyprzedażą pokazało, że wydarzenie było bardzo dobrze odebrane i jest wręcz potrzebne. Wielu z nas ma w swoim domach mnóstwo nieużywanych rzeczy w dobrym stanie. Te rzeczy mogą się przydać komuś innemu, a sprzedający mają możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy lub wymieniania się swoimi przedmiotami

z innymi uczestnikami wyprzedaży.

 

Wiosenne porządki w garażu i na strychu

 

Janusz Sagan „Organizator”: Wiosna to idealny czas na dosłowne „odgruzowanie” naszych domów, strychów, piwnic, garaży i pomieszczeń gospodarczych, a Wyprzedaż Garażowa organizowana przez Targ pod Zamkiem jest do tego świetną okazją. Na wyprzedaży można handlować dosłownie wszystkim, począwszy od drobiazgów zalegających w domach, przez sprzęt RTV i meble, a na przedmiotach kolekcjonerskich kończąc.

 

Obowiązuje zakaz handlu artykułami, których sprzedaż jest powszechnie zabroniona, koncesjonowana lub karalna.

Sprzedającym może być każda osoba prywatna nieprowadząca działalności gospodarczej związanej z handlem, a miejsca do handlu są udostępniane bezpłatnie.

 

Ważne! Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, więc kwestia ustalenia cen pozostaje w gestii sprzedających i kupujących.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Załoga statku z migrantami odrzuciła pomoc Hiszpanii       Ruch Pięciu Gwiazd: Salvini nie jest wiarygodnym partnerem       Seria tragedii nad wodą       Wyjeżdżają do Syrii na wakacje? Stracą status uchodźcy       Skoki w Zakopanem: poniosło Stocha i Kubackiego       Miasto przeprasza za selfie zrobione przez policjantów       Islandia upamiętnia lodowiec utracony przez zmiany klimatu       Co zapisać na etykiecie       Badań wariografem nadal przeprowadza się zbyt mało       Uciekał przed więzieniem. Trzy lata mieszkał w bunkrze       "Nie będziemy zabiegali o przesunięcie wojsk USA do Polski"       Wyrzuciła szczeniaki do śmieci. Idzie do więzienia       Parlamentarzyści naciskają na Johnsona w sprawie brexitu       Kaczyński do abp. Jędraszewskiego: Jesteśmy wdzięczni       Czy policjant zaskarży rozmowę dyscyplinującą       Morawiecki: Nie będzie zgody na podrzynanie gardeł kukłom       Przewodniczący Centralnej Rady Żydów ostrzega przed AfD       Kontuzjowany Suarez dołączył do kontuzjowanego Messiego       Lewica przedstawiła "jedynki" na listach do Sejmu       Horała o Pęku: Nie jest przestępstwem leżeć na dywanie