Wakacyjny turniej piłki nożnej LublinYouthCup2022

Data dodania: 27 lipiec 2022
Wakacyjny turniej piłki nożnej LublinYouthCup2022

Miasto Lublin oraz Budowlany Klub Sportowy w Lublinie zapraszają lubelską młodzież do udziału w wakacyjnym turnieju piłki nożnej LublinYouthCup2022. Drużyny mają czas na nadsyłanie zgłoszeń do 30 lipca.

 

Popularyzacja sportu i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży jest niezwykle ważna, dlatego Miasto realizuje działania, które mają na celu zachęcać młodych mieszkańców Lublina do aktywnego spędzania czasu. Zapraszamy lubelską młodzież do udziału w turnieju LublinYouthCup2022. Jest on skierowany do drużyn amatorskich, w związku z tym może się do niego zgłosić każdy chętny zespół – mówi Jakub Kosowski, Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin.

 

Rozgrywki odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych: U18 (rocznik 2004 i młodsze) oraz U30 (roczniki od 1992 do 2003) i będą podzielone na 3 etapy. W I etapie wystąpią wszystkie zgłoszone do turnieju zespoły (maksymalnie 24 w każdej kategorii wiekowej), w II etapie – 12 drużyn wyłonionych z I fazy zawodów, zaś w III etapie – Turnieju Finałowym zespoły, które zajmą pierwsze i drugie miejsca w etapie II.

 

Mecze dwóch pierwszych etapów zaplanowano na boiskach Orlik zlokalizowanych na terenie miasta, natomiast Turniej Finałowy na boisku Węglin Arena przy ul. Judyma. W sumie zostanie rozegranych około 120 meczów. Najlepsze drużyny wyłonione w turnieju otrzymają nagrody w postaci sprzętu sportowego.

 

Zgłoszenia drużyn można dokonać telefonicznie pod numerem: 505 167 889 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: marketing@bkslublin.pl. W zgłoszeniu należy podać: nazwę drużyny, kategorię wiekową oraz dane kierownika/kapitana drużyny.

Udział w turnieju jest bezpłatny.

Wydarzenie jest jednym z działań realizowanych w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

Więcej informacji znajduje się na stronie sport.lublin.eu.

designed by net-line.pl