W cyklu Nie tylko rock’n’roll koncert Piotra Cugowskiego.

Data dodania: 30 czerwiec 2020
W cyklu Nie tylko rock’n’roll koncert Piotra Cugowskiego.

3 lipca, godz. 19.00, Studio im. Budki Suflera, w cyklu Nie tylko rock’n’roll koncert Piotra Cugowskiego.

!!! Koncert z publicznością!!!

Transmisja na antenie Radia Lublin. Streaming na www.radio.lublin.pl; profilu Radia Lublin na Facebooku i radiowym kanale YouTube.

Piotr Cugowski to jeden z najciekawszych męskich głosów w Polsce. Przez 20 lat stał na czele zespołu Bracia. A od początku 2019 roku prowadzi działalność solową. W październiku wydał swoją pierwszą solową płytę pt. 40. To z tego albumu pochodzą przeboje Kto nie kochał, Zostań ze mną, Daj mi żyć, które podbiły radiowe listy przebojów w 2019 roku. Wcześniej z zespołem Bracia Piotr Cugowski wylansował m.in. hity Nad przepaścią, Wierzę w lepszy świat, Niepisane czy Po drugiej stronie chmur.
W 2018 roku Piotr zasiadł w muzycznym show „The Voice Of Poland” w roli trenera wokalnego uczestników walczących o miano najlepszego głosu w Polsce. Jego wykształcenie muzyczne i duża wiedza merytoryczna zagwarantowały wysoki poziom widowiska.
Piotr Cugowski jest częstym gościem różnego rodzaju projektów muzycznych. Jego wrażliwość muzyczna oraz swoboda poruszania się po różnych stylach sprawiły, iż jest wokalistą bardzo cenionym również poza nurtem rockowym. Dzięki temu współpracował z czołówką polskich artystów oraz legendami światowej muzyki, jak choćby John Lord (Deep Purple), Garou.

designed by net-line.pl