Kultura koziolek.pl

Wyprzedaż garażowa w Lublinie – Targ pod Zamkiem 26.05.2019 r. (2019-05-23)

 

Targ pod Zamkiem organizuje w Lublinie kolejną Wyprzedaż Garażową. To już 4 edycja tego wydarzenia, które cieszy się coraz większą popularnością. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób, które chcą sprzedać swoje zbędne rzeczy lub kupić tanio interesujące przedmioty.

 

Każdy kto miał okazję być na  Wyprzedaży Garażowej wie, że to gratka dla poszukiwaczy zaginionych skarbów i okazji. Będąc tam ma się wrażenie, że to za ile finalnie wytargujemy dany przedmiot zależy tylko od Nas samych i umiejętności handlowych jakimi dysponujemy.


Chcący wziąć udział w wyprzedaży zajmują atrakcyjne miejsca sprzedażowe już od godzin porannych. Całe wydarzenie zaczyna się od 6:00 rano, jednak punkt kulminacyjny osiąga między godziną 10 a 12. Wtedy to tłumy zainteresowanych szturmują alejki rozmaitości.

Kupić tutaj można dosłownie wszystko!

 

I tak się powtarza w dwie ostatnie niedziele każdego miesiąca. W ten sposób coraz więcej osób spędza swój niedzielny poranek. Ciesząc się nowymi zdobyczami.

Wyprzedaż Garażowa jest organizowana na największym targowisku w regionie – na Targu Pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej, najbliższa w dniu 26.05.2019. Zapraszamy już od godzin porannych. Całe wydarzenie zaczyna się od godziny 6:00

 

Podczas Wyprzedaży Garażowej możliwa jest sprzedaż przedmiotów takich jak artykuły motoryzacyjne, książki, płyty, antyki, zastawa stołowa, sprzęt AGD i RTV, pamiątki i kolekcje. Nie można sprzedawać jedynie przedmiotów niedopuszczonych do sprzedaży (np. broni) i wymagających koncesji (np. alkoholu). Sprzedającymi mogą być wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się sprzedażą.

 

Ponadto - Targowisko oferuje szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej oraz obuwia

i dodatków prosto od Polskich Producentów. To świetna okazja do nabycia odzieży dla dzieci, dorosłych na różne okoliczności.

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, nie pobiera też opłat za udostępnienie miejsc handlowych.

 

Adres targowiska:

al. Unii Lubelskiej

20-108 Lublin
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Mała przewaga partii Ganca. Rządowy impas w Izraelu       Dwucyfrowy wzrost na rynku muzycznym       Pacjenci nie kupią wielu leków na zgagę. Decyzja GIF       Mężczyzna rzucił się z czwartego piętra w siedzibie Facebooka       Strajk Klimatyczny. Młodzi ludzie wyszli na ulice       Tajwan zrywa stosunki dyplomatyczne z Kiribati       Dlaczego wstyd przestał być wartością?       Fairweather: Uderzyła mnie zwyczajność Pileckiego       Waczyński: Byliśmy przygotowani na sukces       Bartoszewski: Ormianie sprzedali mnie Czeczenom       Dlaczego Bliski Wschód znów płonie?       Cichocki: Niemieckie państwo przestało funkcjonować       Jak Niemcom wraca pamięć       Przyjazd Trumpa do Polski? "Kalendarze są obciążone"       Korwin-Mikke o poparciu dla PiS: Durnych jest więcej              Ranking Samorządów 2019: Potencjał finansowy miast i gmin       Psychiatrzy krytykują akcję "nie świruj, idź na wybory"       Prezydent Duda oburzony akcją "Nie świruj, idź na wybory"       Pół roku po zakończeniu umowy. PFN płaciła dalej