Region koziolek.pl

Wyprzedaż garażowa w Lublinie – Targ pod Zamkiem 31.03.2019 r. (2019-03-28)

Zapraszamy miłośników wyprzedaży, poszukiwaczy ciekawych przedmiotów oraz wszystkich, którzy nie wiedzą co począć z niepotrzebnymi przedmiotami.

 

Przejrzyjcie garaże, strychy, piwnice. Wszystko to, co Wam  już jest zbędne może znaleźć nowego właściciela a Wy możecie zyskać gotówkę na realizację swoich marzeń.

 

Wyprzedaż Garażowa odbędzie się na parkingu targowiska Targ pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej dnia 31 marca br. (niedziela) Pierwszych chętnych zapraszamy już od 6:00 rano. Wydarzenie umożliwia  sprzedaż zbędnych przedmiotów lub daje sposobność wymiany

z innymi sprzedającymi.

 

Podczas Wyprzedaży Garażowej możliwa jest sprzedaż przedmiotów takich jak artykuły motoryzacyjne, książki, płyty, antyki,  sprzęt AGD i RTV, pamiątki, kolekcje itp..

Obowiązuje zakaz handlu artykułami, których sprzedaż jest powszechnie zabroniona, koncesjonowana lub karalna.

 

Organizatorem Wyprzedaży Garażowej jest zarządca targowiska,  P.H.U.P. „Podwale” Sp.

z o. o. działająca od 1991 roku.

Zapraszamy  na Wyprzedaż Garażową wszystkich mieszkańców Lublina i okolic – zarówno sprzedających, jak i osoby zainteresowane zakupem unikalnych przedmiotów z drugiej ręki.

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, więc kwestia ustalenia cen pozostaje w gestii sprzedających.

Organizator nie pobiera też opłat za udostępnienie miejsc handlowych.




   Zatrzymania po Marszu Równości w Białymstoku       Wałęsa zainaugurował start Obywatelskiej Pomocy Wyborczej       Piekielnie drogie czartery VIP-ów       Putin: Polska przeciągała Ukrainę na stronę katolicyzmu       Horała: Nie urządza się meczów ekstraklasy z okręgówką       Podwyżki cen wyraźnie szkodzą Netflixowi       Łuczewski: Wspólny wróg pozwala nam się jednoczyć       Gwangju. Rebelia w basenie       Rosyjscy hakerzy zaatakowali bułgarski urząd. To zemsta       Maurizio de Giovanni: Sprawcy zbrodni są często lepsi od ofiar       Sondaż: Czy należy znieść próg wyborczy do Sejmu?       Niemcy: kościoły chrześcijańskie tracą wiernych       Poszukiwany pięcioletni Dawid nie żyje       Konstruował broń dla Hitlera, pomógł w lądowaniu na Księżycu       Prezes PSL: Posłuchaliśmy naszych wyborców       Mazurek: Danucie i Jackowi do sztambucha       PKO Ekstraklasa: Szybki gol Piasta i kłopoty w końcówce. Mistrz bez wygranej na inaugurację       Pierwszy Marsz Równości w Białymstoku zaatakowany przez kiboli       Google i Facebook wiedzą, jakie strony dla dorosłych odwiedzasz       PKO Ekstraklasa: Śląsk wywiózł z Krakowa komplet punktów