Region koziolek.pl

Wyprzedaż garażowa w Lublinie – Targ pod Zamkiem 31.03.2019 r. (2019-03-28)

Zapraszamy miłośników wyprzedaży, poszukiwaczy ciekawych przedmiotów oraz wszystkich, którzy nie wiedzą co począć z niepotrzebnymi przedmiotami.

 

Przejrzyjcie garaże, strychy, piwnice. Wszystko to, co Wam  już jest zbędne może znaleźć nowego właściciela a Wy możecie zyskać gotówkę na realizację swoich marzeń.

 

Wyprzedaż Garażowa odbędzie się na parkingu targowiska Targ pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej dnia 31 marca br. (niedziela) Pierwszych chętnych zapraszamy już od 6:00 rano. Wydarzenie umożliwia  sprzedaż zbędnych przedmiotów lub daje sposobność wymiany

z innymi sprzedającymi.

 

Podczas Wyprzedaży Garażowej możliwa jest sprzedaż przedmiotów takich jak artykuły motoryzacyjne, książki, płyty, antyki,  sprzęt AGD i RTV, pamiątki, kolekcje itp..

Obowiązuje zakaz handlu artykułami, których sprzedaż jest powszechnie zabroniona, koncesjonowana lub karalna.

 

Organizatorem Wyprzedaży Garażowej jest zarządca targowiska,  P.H.U.P. „Podwale” Sp.

z o. o. działająca od 1991 roku.

Zapraszamy  na Wyprzedaż Garażową wszystkich mieszkańców Lublina i okolic – zarówno sprzedających, jak i osoby zainteresowane zakupem unikalnych przedmiotów z drugiej ręki.

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, więc kwestia ustalenia cen pozostaje w gestii sprzedających.

Organizator nie pobiera też opłat za udostępnienie miejsc handlowych.
   Oszczędne monitory z odpadów przyszłością elektroniki       Pozwano surowe prawo aborcyjne w Alabamie       Trump rozważa ułaskawienie żołnierzy       USA: Testy rakietowe Korei Północnej naruszyły rezolucję ONZ       Para Prezydencka odwiedziła sześcioraczki i ich rodziców       Sondaż: Czy należy zlikwidować ciszę wyborczą       Rajd Sardynii: Kolejne wyzwanie Kajetanowicza        Normandia pamięta o polskich pilotach       Szwedzki rząd: nie można karać dzieci za zbrodnie rodziców       Sztuczna inteligencja a dane osobowe       Rosja wraca do Afryki       Elizabeth Revol zdobyła dwa szczyty w dwa dni       Lewandowski walczy o Puchar Niemiec       Hiszpański rząd: Brexit bez umowy wydaje się nieunikniony       Johnson najlepszym i... najgorszym kandydatem na premiera       Polacy na drugim miejscu w Środkowej Dalmacji       13 rannych po eksplozji w Lyonie. Macron: To był atak       Kukiz: Zdjęcia przy powodzi? To są polityczne sępy       Żużel: Kompletny Zmarzlik, niespodzianka w Częstochowie