Kultura koziolek.pl

ZAKOŃCZENIE SEZONU FOODTRUCKOWEGO W LUBLINIE (2019-09-01)

Centrum Handlowe Atrium Felicity i organizacja FUTRAKI zapraszają wszystkich miłośników kulinariów na zamknięcie sezonu foodtruckowego w Lublinie. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 września. Food trucki, jak zwykle, zaoferują duży wybór dań z różnych stron świata.

 

 

 

13 i 14 września (piątek i sobota) parking przy Atrium Felicity będzie kusić mieszkańców Lublina zapachami wspaniałych potraw przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów.

To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnnego pikniku, którego główną atrakcją będą food trucki – auta przystosowane  do przygotowywania i wydawania posiłków.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od wyjątkowych meksykańskich buritto, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy i lody tajskie. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.

            Impreza odbędzie się przy al. Wincentego Witosa 32 w Lublinie. Wstęp na wydrzenie jest wolny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/477750422774853/

 

 

Odwiedzą Was m. in.:


👉 Pan Burger - amerykańskie burgery!
👉 Le mini lemoniada - lemoniada molekularna!
👉 Momo-Smak Kuchnia Azjatycka - tajski pad thai!
👉 PAN FRYTA - frytki belgijskie!
👉 Farsz Food- BAO - pierożki na parze i corn dogi!
👉 Zapieksowani - najlepsze zapiekanki!
👉 Streetbbq - pyszne burgery!
👉 MIMUS Street Food - karoce I cevapy!
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Myśliwiec Bundeswehry zgubił zbiorniki paliwa       Austriackie obywatelstwo dla potomków ofiar nazizmu       Testy "Ślązaka" ujawniły usterki       Republikanie mocno przyduszają Facebooka       Widmo brexitu obniża ceny uprawnień do emisji       Prawie 300 martwych fok. Winne ocieplenie?              Nieodparty urok feudalizmu       Tamtej dekadencji już nie ma       Gowin? Nie ma taki człowiek       Polska na trzeźwo       Zdrojewski: Na konkurenta donosi się do prokuratury       Kard. Krajewski: Nie potrafimy żyć bez ubezpieczeń       Jak apostołowie zdradzili królową       Gdy kompromitacja nie kompromituje       Dobre, a producent to wspaniały facet       Kości zostały zaplanowane       Ofiary płaczą, ale nie milczą       Dziś nas jutro zaskoczy       Przez eń i po angielsku