Poniedziałek, 25 Marca 2019
Temperatura: 0°C
Ciśnienie:
Wiatr:

Region koziolek.pl

Zapraszamy na pierwsze po tej stronie Wisły wydarzenie pn. "REWIA ZWIERZAKI Z ZAGRODY"! (2018-11-06)

Kucyki, króliki, konie, rozbrykane koziołki, niesforne kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej Rewii w Targach Lublin. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Swoją obecność potwierdziły już lamy i alpaki, będzie też sztuczna krowa do dojenia!

Na Rewię, prosto z Bukowej Zagrody do Lublina przyjadą towarzyskie kuce szetlandzkie oraz cygański koń, rzadkiej rasy Tinker, który będzie obserwował wszystkich swoim błękitnym okiem. Podczas wydarzenia odbędzie się również Pierwsza Klubowa Wystawa Królików Nowozelandzkich oraz innych ras.

Wystawa zwierzaków, będzie nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do tego, by zrobić coś naprawdę dobrego. Na Rewii pojawią się zwierzęta z zaprzyjaźnionych schronisk. Wszyscy zainteresowani będą mogli wesprzeć zwierzaki i otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące adopcji pupila.

 

Coś wyjątkowego znajdą też dla siebie sympatycy muzyki ludowej. Na najmłodszych czekać będzie specjalna strefa zabaw, trampolina i słodkości. Na wydarzeniu na pewno nie zabraknie też pysznego, swojskiego jadła, które zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia. 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy nie tylko najmłodszych! 
Na „REWII ZWIERZAKI Z ZAGRODY” każdy znajdzie coś dla siebie! 


Ceny biletów w przedsprzedaży na KUPBILECIK.pl:
☑ Normalny: 10 PLN 
☑ Ulgowy: 8 PLN - dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i studenci, emeryci i renciści z ważną legitymacją
☑ Rodzinny - przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu dla 4 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku do 18 lat.

 

Wstęp bezpłatny: dzieci do lat 3

Link do sprzedaży biletów online:
https://www.kupbilecik.pl/baza-4846-rewia.zwierzaki.z.zagrody.html


Godziny otwarcia:
Sobota - 17 listopada 2018 - 10.00 - 18.00
Niedziela - 18 listopada 2018 - 10.00 - 18.00

Więcej informacji: 
   Kara dla sędzi za brak aresztu za molestowanie dziecka       Airbnb i Expedia ukarane za nielegalne noclegi        Koalicja Europejska wysoko wygrywa w okręgu warszawskim       Wzrost cen uzasadnia waloryzację umów z firmami budowlanymi       Neckermann: Agenci zauważyli, że się zmieniamy       Został jeszcze tydzień na rozliczenie CIT za 2018 rok       Hubert Hurkacz przegrał w Miami       Zasady opodatkowania zależą od rodzaju bonu       Marzenia o Niepodległej       Brytyjski MSZ ostrzega przed Marokiem       Zaliczka i dostawa na jednej fakturze       Twórcy gier wideo polują na celebrytów       Miłosz Szulc: RUCH walczy o przetrwanie       Wiemy jak rząd chce reanimować program Mieszkanie+       Dlaczego puste strony? Apel do eurodeputowanych       Kampania do PE: W poszukiwaniu nowego lejtmotywu       Koniec referendum strajkowego: Ostatnia szansa na pojednanie        Skoki narciarskie: Był Boss, będzie Dodo        Eliminacje ME 2020: Niemcy zdobyli Amsterdam       Polska - Łotwa 2:0. Wymęczone zwycięstwo