Kultura koziolek.pl

Zimowanie w Centrum Kultury (2018-12-02)

Czas na zimowanie w Centrum Kultury! W chłodne, grudniowe dni mamy mnóstwo pomysłów na to, jak spędzić czas z dziećmi inaczej. Zdecydowanie nie zapadamy w zimowy sen: przygotowaliśmy mnóstwo warsztatów, spektakle, interaktywne wystawy, sense kina dla dzieci, czy zajęcia ruchowe.

Rozpoczniemy warsztatami tworzenia ekologicznych opakowań i detergentów. Tworząc świąteczne stroiki, porozmawiamy o drzewach i ich znaczeniu w przyrodzie. Zapraszamy także do dwóch interaktywnych przestrzeni: Dzikiego Pokoju oraz wystawy Życio-opowieści. W ramach Kina Mikołajkowego przygotowaliśmy propozycje dla dzieci w każdym wieku. Nie zabraknie też teatralnych propozycji dla dzieci. Teatr Czytelni Dramatu powraca ze spektaklem "Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i stołek", zobaczymy też premierę Pracowni Sztuczka. "Przepisy nie tylko dla dziewczynek" inspirowane są lubelskimi herstoriami i „Opowiadaniem o niewidzialnym dziecku" Tove Jansson. Najmłodsze dzieci zapraszamy na Turlanki z Mamą i Tatą do Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca. 
Komentarze:

Dodaj swój komentarz:
   Zełenski stawia na Paryż       "Solidaryzuję się z walką o wolność w Hongkongu. I w Rosji"       "Trzy pokolenia lewicy" zostały połączone       Co zażył bokser?       Grenlandia, największa transakcja deweloperska Trumpa       Sondaże nie wyłapują emocji       Kolej szuka obywatelskich pomysłów na innowacje       Skarb Potockich odnaleziony w Peru       Dla wyborców zdrowie najważniejsze       Merkel: Brexit? Jesteśmy przygotowani na każde rozwiązanie       Gra o tron       72 mld dolarów na ochronę Singapuru przed zalaniem       Dortmund gra z głową       Atletico pokazuje, jak robić rewolucję       Vitezslav Lavićka, poważny człowiek z Wrocławia       Miejsce, które łączy       Całować tam, gdzie bije jego serce       Załoga statku z migrantami odrzuciła pomoc Hiszpanii       Ruch Pięciu Gwiazd: Salvini nie jest wiarygodnym partnerem       Polska niedziela na Wielkiej Krokwi w Zakopanem