Zostań wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Lublinie.

Data dodania: 15 Listopad 2019
Zostań wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Lublinie.

Ruszył nabór na wolontariuszy w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Tym razem poszukiwani są przede wszystkim wielbiciele psów. 

Wolontariuszem może zostać każdy pełnoletni miłośnik zwierząt (ukończone 18 lat to warunek konieczny!), który ma minimum 10h czasu wolnego w miesiącu i nie straszna mu praca zespołowa. Kandydat musi również posiadać konto na Facebook’u. Dodatkowym atutem będą umiejętności fotograficzne, znajomość programów graficznych lub lekkie pióro. 

Na co dzień do podstawowych obowiązków wolontariusza należą m.in.: spacery, zabiegi pielęgnacyjne i socjalizacja psów, a także promocja ich adopcji zarówno w internecie, jak i w trakcie różnorodnych wydarzeń kulturalnych, w jakie angażuje się schronisko. 

W aktualnym naborze poszukiwane są również osoby zajmujące się grafiką komputerową, które chciałyby wziąć udział w kilku schroniskowych projektach. W tym przypadku istnieje możliwość e-wolontariatu. 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: http://www.naukowcy.org.pl/wp-content/uploads/2019/08/formularz-zgłoszeniowy-wolontariat.pdf. Należy go pobrać, uzupełnić, wydrukować i podpisać własnoręcznie, a następnie złożyć osobiście w biurze Schroniska przy ul. Metalurgicznej 5 w Lublinie. 

Zgłoszenia przyjmowane są w godzinach otwarcia placówki, włącznie do środy (20 listopada). Po zakończeniu rekrutacji osoby zakwalifikowane zostaną zaproszone na szkolenia teoretyczne i praktyczne. 

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt 

Metalurgiczna 5 

20-234 Lublin 

 

Patrycja Wójtowicz

designed by net-line.pl