1 czerwca – zamknięcie ruchu na ul. Kunickiego w rejonie wiaduktu kolejowego

Data dodania: 31 maj 2015

[b]W najbliższy poniedziałek (1 czerwca) zamknięta dla ruchu zostanie ul. Kunickiego. Dotyczyć to będzie odcinka od ul. Pocztowej, a na pewnym etapie od ul. Wolskiej do ul. Nowy Świat. Projekt tymczasowej organizacji ruchu zostanie wprowadzony między godziną 2 a 3 rano.[/b]

* Zakaz ruchu nie dotyczy pojazdów komunikacji miejskiej, służb komunalnych, taxi, rowerów i mieszkańców dojeżdżających do posesji znajdujących się nie dalej niż 400m do skrzyżowania z ul. Nowy Świat (chodzi o dojazd do ul. Pochyłej i ul. Garbarskiej jadąc od ul. Abramowickiej)
* Ruch pod wiaduktem będzie odbywał się wahadłowo i będzie sterowany całodobową sygnalizacją świetlną
* Zakaz ruchu będzie obowiązywał od godz. 6 do 19. W pozostałych godzinach (19 – 6) do ruchu dopuszczeni zostaną wszyscy użytkownicy

W etapie prac po stronie ul. Garbarskiej ruch wahadłowy będzie zorganizowany po stronie ul. Pocztowej. Sama zaś ul. Pocztowa będzie funkcjonowała jako ulica jednokierunkowa jedynie z możliwością wjazdu od ul. Kunickiego w kierunku pl. Doworcowego. W etapie prac po stronie ul. Pocztowej ruch wahadłowy zostanie zorganizowany po stronie ul. Garbarskiej. Wówczas wlot ul. Pocztowej zostanie całkowicie zamknięty.

Na skrzyżowaniu ul. Wolskiej, pl. Bychawski, ul. Kunickiego, ul. 1 Maja zostanie wydłużony czas światła zielonego dla relacji al. Piłsudskiego – ul. Wolska i ul. Wolska – al. Piłsudskiego.

Utrudnienia potrwają do końca sierpnia i są związane z przebudową wiaduktu kolejowego i jezdni ul. Kunickiego.

designed by know-line.pl